Prosím dotaz ve středu operace nosních mandlí včera pustili domů můžeme se jít dneska projít je tam krásně děkuji
Pockala bych, maji mit klidovy rezim.
Nešla bych. Ta sliznice potřebuje hojení. Není to ani tak o tom, že půjde v klidu venku, ale v tomhle počasí se přirozeně zvlhčuje, teče z nosu taková vodová rýma jen kvůli tý zimě. Dejte si klid, máte víkend před sebou, tak nepotřebuješ komplikace.
Dceři brali mandli v úterý (plazmou, takže jsme dvě hodiny poté jely domů), včera jsem s ní na chvíli venku byla. Kdyby se sama necítila dobře a měla nařízený absolutní klid, nešla bych. Ale dostala jsem na místě přednášku od sestry, která výslovně lehkou procházku zmínila, že jí chladný vzduch udělá dobře.
Já bych tak týden nešla a byla doma v klidu.
Radši ne
Raději ne. Holka byla plazmou a taky jsme ji nechali klidový režim
Ne .Má být v klidu.