Ahoj zajtra sa chystáme na koncert do o2 arény neviete ako to tam je? Dostaneme nejaké náramky aby som pripadne mohla vybehnúť von na chvíľu počas koncertu?
gretam
autorDik!
3. říj 2024
Asi záleží, jak kdy...byla jsem nedávno na Elánech a náramky nebyly, vstupenka platila pouze na jeden vstup dovnitř.
3. říj 2024
Naposledy jsem tam byla před necelým rokem na Lucii, náramky nebyly.
3. říj 2024
nám nedávali
3. říj 2024
gretam
autorFuha dakujem všetkým! Išlo mi o malého či brat sebou dovnútra alebo nechať hlidat venku..kočiar by som mohla vziať dovnútra?
3. říj 2024
3. říj 2024
3. říj 2024
gretam
autorNo on ma 2 mesice
3. říj 2024
gretam
autorTak to je v pytli teda..😔 zitra to bude ešte tak urobené že vezmú mobily vsem takže nebudem ani môcť volať
3. říj 2024
gretam
autorAno každý účastník dostane vrecko do ktorého vloží mobil a to vrecko sa zamkne a odomknú len na špeciálnom mieste alebo po koncerte
3. říj 2024


Ano, dávají se.