Holky, v jakém odstupu dostali vaši mrňousci 1. a 2. dávku hexy? Dneska jsme byli u pediatičky kvůli receptu na Vigantol a zkonzultovat první příkrmy a mezitím sestra za mými zády připravila vakcínu! Je to 30 dní od první dávky, není to málo? Původně jsme měli termín o 12 dní později...
Také jsme šli po měsíci na druhou dávku a vše bylo v pohodě🙂
9. srp 2013
po měsíci
9. srp 2013
taky měsíc 🙂
9. srp 2013
Může se dat za 1-6 měsíců... Dokonce čím delší.prodleva,tím je vyšší účinek...
9. srp 2013
chodíme přesně po měsíci