Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

    A je to tu! Konečně vám můžu oznámit výsledky fotosoutěže #byt_mamou_stoji_za_to

    Do soutěže přišlo pro mě neskutečných 55 příspěvků - ještě jednou moc děkuji za hojnou účast! Pravda - takové množství už Domouškovi dělalo malinko problém u losování (neustále z misky lovil spoustu lístečku zároveň 🙂 ), takže jsme přistoupili k losování přímo ze země. Pan notář si lístečky s vašimi nicky nejprve několikrát veledůležitě zamíchal a pak už mi krásně podával vylosované výherkyně . Tady jsou 🙂
    První byla vylosována @izzylka, druhá @perla28 a na třetím papírku, který pan notář pečlivě vylosoval, se skrýval nick @yymajkx. Všem třem výherkyním s Domouškem moc gratulujeme a prosím o zaslání adres a vybraných produktů do IP. Ostatním během dneška rozešlu slíbená srdíčka.

    Všechny příspěvky byly moc krásné, každý měl své kouzlo, ale mezi všemi se našel jeden, který mě oslovil tak nějak víc a podle počtu lajků, které obdržel myslím, že neoslovil jen mě.
    Je to příspěvek od @nojgecka. Troufám si tvrdit, že tento příspěvek fotosoutěž pozvedl na vyšší úroveň. Proto jsem se rozhodla, že i @nojgecka bude čtvrtou - speciální výherkyní této fotosoutěže a může si taktéž vybrat pět produktů Phyteneo, které ji doufám ve výherním balíčku udělají radost.