Ahoj holky 😊 kdy přesně jste ucítily první pohyby? Jako prvorodička neustále vyčkávám jestli už 😂 dneska 17+5tt. Jak jste to měly vy? 😊
Hezký den 🌸🌞
Ten 17. -18. Tyden jsem citila .... male bublinky 🤗
Já až pozdě, až ve 22 týdnu, ale to kvůli placente na přední straně.
Tak tak kolem toho 18, takove malicke tukanecky 🙂
1. dítě 20. týden
Jo, v tuhle dobu tak 💪🏼🤗
Hele v klidu, jsem 22. tt a nic moc necítím .. Musím se večer opravdu soustředit a manžel necítí vůbec nic.
U male az v cca 20-23tt a tet u druheho od cca 14tt dnes jsem 17tt a mam pocit ze tam ma diskosku :D
já až konec 21tt-22tt 🙂
20-21tt
Jako prvorodicka ve 21tt
1.ditko v 16 tt 🙂 a od 18tt kazde rano a vecer
U prvního až 21tt u druhého dítka kolem 15tt
Čekám první a bylo to někdy kolem 21tt.
V 19tt ❤
21tt 🙂
V 18 nebo 19tt ❤️❤️❤️
1. dítě 20tt, druhý 13tt to už jsem měla asi vytahaný břicho