icon

Ahoj holky 😊 kdy přesně jste ucítily první pohyby? Jako prvorodička neustále vyčkávám jestli už 😂 dneska 17+5tt. Jak jste to měly vy? 😊
Hezký den 🌸🌞

avatar

1. dítě 20tt, druhý 13tt to už jsem měla asi vytahaný břicho

23. dub 2018
avatar

Ten 17. -18. Tyden jsem citila .... male bublinky 🤗

23. dub 2018
avatar

Já až pozdě, až ve 22 týdnu, ale to kvůli placente na přední straně.

23. dub 2018
avatar

Tak tak kolem toho 18, takove malicke tukanecky 🙂

23. dub 2018
avatar

1. dítě 20. týden

23. dub 2018
avatar

Jo, v tuhle dobu tak 💪🏼🤗

23. dub 2018
avatar

Hele v klidu, jsem 22. tt a nic moc necítím .. Musím se večer opravdu soustředit a manžel necítí vůbec nic.

23. dub 2018
avatar

U male az v cca 20-23tt a tet u druheho od cca 14tt dnes jsem 17tt a mam pocit ze tam ma diskosku :D

23. dub 2018
avatar

já až konec 21tt-22tt 🙂

23. dub 2018
avatar

20-21tt

23. dub 2018
avatar

Jako prvorodicka ve 21tt

23. dub 2018
avatar

1.ditko v 16 tt 🙂 a od 18tt kazde rano a vecer

23. dub 2018
avatar

U prvního až 21tt u druhého dítka kolem 15tt

23. dub 2018
avatar

Čekám první a bylo to někdy kolem 21tt.

23. dub 2018
avatar

V 19tt ❤

23. dub 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

21tt 🙂

23. dub 2018
avatar

V 18 nebo 19tt ❤️❤️❤️

4. kvě 2018