Dneska přesně já
9. únor 2022
Chce se mi brecet.... ceka me to dnes taky s nejradeji bych utekla uz ted
9. únor 2022
Yes!
9. únor 2022
Tuhle scénu z filmu milujeme. Mě se líbí, když dělá: ba ba ba ba ba
9. únor 2022
@aguu jojo, ještě k tomu chybí ten zvuk: ba ba ba 😀
9. únor 2022
Přes palubu! Výborný film a byť mám jednoho kluka, tak mu při sledování říkám " vidíš to?!" A on se na mě směje 😆a v tu chvíli mi vyskočí jak mamka říkávala " raději tři kluky, než znovu tebe" a to jsem její čtvrté dítě 🙄🤣
9. únor 2022
Tak tohle je přesné 😅👍
9. únor 2022
Úplně já 🙈🤣🤣 u nás je to večer horor a jak děcka zalehnou, tak mi začne moje nejmilejší chvíle dne🤣
10. únor 2022

Celá já