icon

🙈🙈🙈🤣

avatar
9. únor 2022
avatar

Dneska přesně já

9. únor 2022
avatar

Chce se mi brecet.... ceka me to dnes taky s nejradeji bych utekla uz ted

9. únor 2022
avatar
9. únor 2022
avatar

Tuhle scénu z filmu milujeme. Mě se líbí, když dělá: ba ba ba ba ba

9. únor 2022
avatar

@aguu jojo, ještě k tomu chybí ten zvuk: ba ba ba 😀

9. únor 2022
avatar

Přes palubu! Výborný film a byť mám jednoho kluka, tak mu při sledování říkám " vidíš to?!" A on se na mě směje 😆a v tu chvíli mi vyskočí jak mamka říkávala " raději tři kluky, než znovu tebe" a to jsem její čtvrté dítě 🙄🤣

9. únor 2022
avatar

Tak tohle je přesné 😅👍

9. únor 2022
avatar

Úplně já 🙈🤣🤣 u nás je to večer horor a jak děcka zalehnou, tak mi začne moje nejmilejší chvíle dne🤣

10. únor 2022