Navštívil nás strýček omicron. Dcera pozitivní,já plně očkovaná a přesto příznaky. Kdo mi vystaví zadanku na test? Už nemám volný jediný test,všechno jsem vyplacala kvůli neustálým karantenam a podezřením. Praktická mi řekla,že nevystavi,že hygiena. Hygiena mi řekla,že nevystavi,že praktická,že se pravidla změnila. Co to je toto za bordel?? Takže si to mám zaplatit sama? 😡
Tys vyplácala už 5 testů?
Jo,ted to vidim,ty jsi vypotrebovala uz vsech 5 behem ledna? A jinak myslim ze vystavit by ti to mela dr...
Včera mi vystavoval praktický lékař.
Pokud mas priznaky, tak by mel vystavil PL. Proste jí rekni, ze tech 5 testu zdarma uz nemas (ale kdes to vyplacala za 20 dní...)
Pokud máš příznaky tak fakt tvůj obvodní lékař.
S priznaky vystavi prakticka, minuly tyden jsem to cetla v ofiko pokynech, od m8nuleho tydne se nic nemenilo, pokud vim
Me vystavila praktická, chtela vedet proc- rekla jsem pozitivni antigen a priznaky.
No holky vyplacala,máme za sebou 5 karantén v domacnosti a já se vždy snažila zodpovědně se otestovat,než jsem někam vyrazila. Ale děkuji,tak já zítra zatlačim na praktickou,ať mi to napíše.
PL má povinnost v případě existujících příznaků Covidu žádanku vystavit.
Praktik muze napsat jen pri priznacich.!!!A ted zalezi na charakteru kazdeho cloveka,zda podle pravidel po vycerpani 5 PCR si sam zaplati / pojud tedy hygiena nevystavi ale mela by/nebo bude lhat a vymysli si priznaky Jsem poverciva a neudelala bych to a i jako PL bych si pripadala jako blbec/ /jsem PL/.A OPRAVDU ma VYSTAVIT HYGIENA Na tu bych zatlacila !!!! a ne na PL..Des jak ty slozky selhavaji a nevedi a neznaji predpisy😪
Pokud mate priznaky,tak samozrejme zatlacit na PL
Praktik ti musí vystavit žádanku na test, nebo běž sama, máš na to nárok, když jsi očkovaná...
@zlataberta ale ona už má testy zdarma vyčerpané,jak píše.
@ckei promiň, to jsem si nevšimla, ale praktik jí napíše žádanku, ne??
@zlataberta to právě řeší, že ji odmítl, ale při příznacích by měl.....
Normalne si zajdi sama. Jako ockovana mas narok zadarmo 5x za mesic 😉