To je ale krásný medvídek. 🙂
Bože ten je nádherný 😍😍😍
Nádherný 😍 My vydrželi 2 roky a 8 měsíců... A už pár týdnů nám dělá radost Bergie
❤️
@kijonkova.k my jsme se museli rozhodnout hned ač nám to bylo trochu proti srsti vzít štěně tak brzo po smrti Bruníka jenomže tohle plemeno má v ČR málo chovatelských stanic a zrovna začátkem října se v jedné z nich narodila štěňátka, tak i přes velké zvažování jsme si ho nakonec vzali 😊
Jinak krásný Bergie ❤️❤️🤩
Nadherny pejsanek! At vam dela jen samou radost! Novofundlandy miluju!😍😍😍
@hasara33 My jsme tvrdili s manželem, že pejska max.na důchod ! Děti chtěly pořád.Teď jsme šťastní, že ji máme.Je úžasná ♥️
Nádherný 🥰...taky mám tuto rasu ráda....strejda měl černého a povahově naprosto dokonalý pes ❤️
Přeju krásný a hlavně dlouhý společný život ❤️🍀
@vercabetty děkuji 😊 doufám, že bude mít také tak dlouhý a hlavně kvalitní život jako náš předchozí čtyřnohý miláček 😊
Je krásný. Hned jsem se podivila, že jste sehnali tak rychle, takže chápu to rychlé rozhodnutí. Navíc budete mít veselejší svátky 🙂.
@eviicka děkuji, to je právě to, že u těchto plemen se štěňata objeví jednou za čas a jsou rychle rozebraní navíc jsme chtěli hnědého, protože Bruno byl černý a Bruno byl jen jeden, takže muselo to být buď teď nebo možná už nikdy .....a opravdu se zrovna naskytla tahle příležitost ještě ke všemu hnědý, kterých je ještě méně než černých, beru to jako znamení, že to tak mělo být 😊 každopádně veselo tu je, je to pěkný gauner i přes ten nevinný, roztomilý kukuč😁😁



🥰