Holky rychlá otázka - vakcína Bexero, dává na ní VZP nějaký příspěvek nebo musí být nutně splněna ta podmínka zahájení očkování do 6. měsíců věku dítěte. Díky všem 😘
1500. Ročně. Žádost je nutné podat do posledního listopadu. Všechny informace snadno najdeš na jejich webu.
30. zář 2021
Na Bexsero přispívají 1500,-, na Nimenrix 800,-. Přes léto jsme byli na očkování s oběma dětma. Vždycky to přišlo cca do 3 týdnů
30. zář 2021
hasara33
autorsuper, díky holky ;)
30. zář 2021
Pokud začneš očkování Bexserem do šesti měsíců věku dítěte, tak tři dávky, hradí plně ZP. Po druhém roce života jsou dvě dávky a VZP přispívá. U Nimenrixu 1 dávka mezi prvním a druhým rokem života hradí plně ŽP.
30. zář 2021
S dovolením se pripichnu, jdeme na ji příští týden 🙂