U nas uz dlouho nejsou. Spis jen pecivo. Ale tasky s ovozel ne.
3. pro 2023
Minuly týden jsem měla taky štěstí, bylo tam taky od každého něco 👍
3. pro 2023
Huustyyy, ono to fakt existuje?
3. pro 2023
Ja dne koupila krasnou vanocni hvezdu, tu obri 😍
3. pro 2023
A ja furt beru na smrťáku kytky, jsem už na to fakt nemocná 🙈 vždycky ji sestřihnu, vyndám něco a 2 týdny máme super květenu.
4. pro 2023


U nás už jsem je nepotkala ani nepamatuju, ale zase míváme pytlíčky s pečivem po 10 kačce. Deset rohlíků nebo pět koláčků, taky mám pokaždé radost.