Taky bych ty botasky chtěla vidět i zepředu....🤣😆
8. bře 2022
A já jako blbka hledám ty botasky 😆 Že když vidím Nike, že je to nějaký chyták 😁😁😁
8. bře 2022
Co to má ten vlevo s prdelí?😅
8. bře 2022
A foto zepředu? 😂😂
8. bře 2022
Díky ti za tvoji kz a ty komentáře tu nemají chybu 👍 hned mám lepší den.
8. bře 2022
Zeny, ja teda nevim jak vy, ale vzdy nez boty koupim, tak je musim zkusit 😁😁😁 jestli spravne padnou, nikde netlaci 😅😅😅
8. bře 2022
Tak toto je fakt pěkná botička.👍
8. bře 2022
Mě by zajímal.hlavně jazyk... ten musí sedět. Hlavně u bot 😎. Takže prosím foto zepředu 😁😁😁
8. bře 2022
hasara33
autorŽenský mějte rozum 🙈🙈😂 dyť by mě za foto zepředu zablokovali 🤣🙈
8. bře 2022
Holky pomoc, já ty botasky nemůžu najít 🙈😂😂
8. bře 2022


nemáš ty botasky i zepředuuuu?????