Dárek pro 80.letou oslavenkyni 😍. Je to cizinka, dárek jí povezu domů autobusem, je to cca 1000 km. Je diabetička, šperky má, nikam moc necestuje. Jaký dárek byste jí vybraly? Klidně i něco upomínkového na ČR. Tak do 1000 korun.
Děkuju ♥️
Český porcelán - klasika pomněnky nebo vlčí máky ,-)
V 80 letech bych šla formou spotřebního zboží - něco na jídlo, pití nebo třeba nějaký krém na ruce… Třeba Manufaktura dělá krásné voňavé krémy. Jedné staré paní vozím Becherovku - zbožňuje beton 😁 ale je to teda Češka žijící v zahraničí.
Starsim lidem se libi hrnky Mucha/ Klimt
Já sklízím úspěch s tímto ač dražším https://www.ceskygranat.net/cesky-granat---koru...
Nejvetsi darek budes pro ni Ty❤️. Nekam za kulturou ci na vylet byste nemohly?
Děkuju vám všem 😍
😍 Mě zaujala tahle káva, myslím, že jako dárek se to moc hodí.

Cibulák, české foukane koule na stromeček, broušené sklo, becherovku...