49 / 151
    VSV Pilníkov - Elian Nicky
    Komentář byl odstraněný

složení: 100% akryl (mikrovlákno)
    návin: 50g...152m
    doporučené jehlice: 3,5-4
    orientační cena: 33-37 Kč

Jemná příze, měkká příze příjemná na omak, vhodná na pletení i háčkování.

28. srp 2013

můj dojem - měkká, poddajná, hladká, mírně do lesku. Velmi dobře se s ní pracuje. Časem výrobky z ní trochu zchloupkovatí, ale nic hrozného.
    Dělala jsem z ní hračky, deku, čepičky od jara do podzimu.

28. srp 2013

za mě taky super, krásně měkká, pro děti jak dělaná 🙂

28. srp 2013

@kijonkova.k @zuzinka6 @aideen @aaaaandi omlouvám se, že jsem smazala vaše komentáře. Pro přehlednost bych chtěla, aby jako první byl popis příze... jste na mě moc rychlé🙂 Budu ráda, když je dopíšete níž.

28. srp 2013

Já osobně ji moc ráda nemám, protože mi dělá nitky a to mi vadí.

28. srp 2013

nemůžu si stěžovat, je moc příjemná, ale vadí mi při háčkování, že se oddělují nitky ☹

28. srp 2013

je měkoučká, malá má čepičku s liščí bambulkou od kožešníka🙂
    nemůžu ale sehnat takovou, aby vůbec nechlupatěla

29. srp 2013

moc fain příze, moje zatím nejmilovanější🙂

29. srp 2013

na stránkách vsv se mi líbí, že tam mají uvedeno u přízí i číslo háčku 🙂

29. srp 2013

Ja se zamilovala do petrolejove barvy a pak jsem nadavala u hackovani, ze se oddeluji nitky, jak pise
    @vera_vila

29. srp 2013

@hadruska já se do té petrolejové taky zamilovala a spolu se zelinkavou a tyrkysovou z nich začala dělat deku a taky u toho nadávám

29. srp 2013

Holky, ale jsteme potesily, ze se to oddeluje vsem, myslela jsem, ze je to rukama;))
    @vera_vila
    @hadruska
    @pindriste

29. srp 2013

@skobrt jj, já si ji koupila prve na hračky a byla jsem úplně "znechucená", že jsem vlastně ani jedno to zvířátko nedokončila, mám tu od té doby 4 klubíčka a nevím, zda je někdy využiju

29. srp 2013

mám ji moc ráda a dělí se mi minimálně. Ráda z ní dělám hračky a moc se mi líbí barvy a jejich množství

29. srp 2013

@helulelataky mám, ale zdá se mi strašně tenká, opravdu se s ní tak dobře pracuje? 🙂

31. srp 2013

taky s ní ráda pracuju 🙂

2. zář 2013

@terrav mně se s ní dělá dobře, ale je to o zvyku. Kdybych se učila háčkovat, vzala bych si silnější a ne tak klouzavou přízi, přece jen se s takovými dělá líp.

2. zář 2013

@helulela aha no já nakonec začala s ELIAN klasik a s tou se mi dělá dobře zatím .-D pokud chápu návody 😀

2. zář 2013

vypadá hezky,ale hůř se z ní háčkuje☹

20. zář 2013

s Elian Nicky pracuju moc ráda 🙂 skvělá na čepičky, hračky, potahy na polštáře, prostě paráda

15. říj 2013

dělala jsem z ní hračku, taky se mi trochu dělila na jednotlivá vlákna, takže jsem musela být pečlivější a hlídat si to 🙂 tu petrolejovou vyloženě "žeru", aktuálně si z ní dělám nákrčník - dvojitě háčkem č. 10 a to už se mi nedělí 🙂 a krásně to přibývá 😀

21. říj 2013

s Nicky jsem se učila háčkovat - má srdcová záležitost 🙂 Na první dojem velmi měkká, příjemná, pracovalo se s ní dobře. 🙂 Ráda se k ní vracím 🙂

19. lis 2013

má oblíbená 🙂 nitky se trošku dělí, ale je to o zvyku 🙂
    příjemná, měkoučká, lesklá, trošku chloupek 🙂 nádherné barvy 😉

6. bře 2014

při práci se trochu třepí,spousta barev,na hračky je super

7. bře 2014

Na hackovani nic moc, deli se mi nitky, ale pletlo se z ni vyborne, krasne mekoucka🙂

18. zář 2014