23 / 151

složení: 100% bavlna
    návin: 50g...125m
    jehlice: 2,5-3,5
    orientační cena: 32-35 Kč

Oblíbená bavlněná příze v mnoha odstínech, včetně melíru.

28. srp 2013

můj dojem - tvrdší, dělala jsem z ní hračky, na které mi přijde super - nechlupatí, dá se bez problémů prát, hodně vydrží.

kijonkova.k Klasika nás háčkařek🙂

aideen Camillu jsem přestala kupovat, protože se mi s ní nepracuje dobře, nevycházely mi obvody čepiček a dost se mi kroutila. S jinou přízí jsem podobné problémy nikdy neměla.

stastnulka @aideen Já už jsem tohle slyšela několikrát, ale moc mi to neleze na mozek.. emoticon Já sama s ní nikdy problémy neměla a navíc nechápu, jak se může tahle, bavlna, chovat jinak jak jiné bavlny.. emoticon

myspule1 U Camilly to mám takhle... řídím se počtem ok a né průměrem placky! Takže dle má zkušenosti... na 10cm obvodu je 23 ok a to háčkem č. 3,5 . Placku dělám klasicky, ale prostě kontroluji ten počet ok a ne průměr emoticon .

blazeenka super na hračky

aideen @stastnulka píšu svoje zkušenosti. Myslela jsem, že od toho toto album je. Pokud ne, tak příspěvek klíďo nechám smazat emoticon

stastnulka @aideen Jo, to v pohodě, já jen reaguju, že už jsem se s tím setkala a že to nechápu.. Nebylo to myšleno zle, každému se pracuje dobře s něčím jiným, přece. emoticon

aideen @stastnulka jasně, já jsem se lekla, že se se mnou chce někdo hádat emoticon Na což dneska moc nemám. Špatný den. JInak k tématu. Camilla mě stála spoustu šedivých chlupů na hlavě emoticon Na omak je super, ale ty nervy ... no nééé emoticon

stastnulka @aideen To nevim proč.. emoticon Zrovna z ní dělám klobouček, chceš zkusit? emoticon emoticon emoticon

28. srp 2013

@kijonkova.k @aideen @stastnulka @myspule1 @blazeenka omlouvám se, že jsem vaše příspěvky smazala a překopírovala níž, pro přehlednost bych chtěla, aby jako první byl popis příze... pokračujte v plodné diskuzi, dík 🙂

28. srp 2013

Myslím, že to je taková klasika, celkem levná, barevná škála široká, ale do zásoby už ji nekupuji a přesedlala jsem na jiné.

28. srp 2013

začínala jsem s ní, ale přešla jsem na LImone, je dražší, ale je mi příjemnější 🙂

29. srp 2013

U mě je hodně oblíbená, ale nemohu moc srovnávat. Je tedy fakt, že něž jsem se s ní naučila, stálo mě to desítky vypáraných řad, protože se to všelijak kroutilo, ale teď už vím, jak na ní a jsem s ní spokojená.

29. srp 2013

Ja ji mam moc rada jen nektere barvy mi prijdou v jinem prumeru a tvrdsi nez jine

29. srp 2013

lacinější (a mizernější proti značkovým) bavlněná příze tak akorát silná na čapky, ponožky, hračky atp. Já používám Catanii, přijde mi mnohem kvalitnější, ale Camilla třeba na začátečnický pokusy nebo aplikace bohatě stačí 🙂

29. srp 2013

a ještě bych dodala, že je fakt třeba nakoupit dost vybrané barvy, stalo se mi, že se malinko lišila a bylo to znát. Catanii jsem si kupovala po roce a pořád stejná 🙂

29. srp 2013

připadá mi tvrdá. Dělám z ní jen minimálně. Jsou příjemnější bavlny

16. zář 2013

na letní,jarní čepicky super 🙂
    pozor není vysrážená a po vyprání se sráží.

20. zář 2013

nemám ji ráda, nikdy mi nevyšel obvod čepiček, takže už nekupuju

15. říj 2013

Zacala jsem hackovat s Camillou, mam pocit,ze je zprofanovana, presla jsem ale na Danielu (pro jarni,letni cepicky), Camilla je ve vysledku tvrda. V pracce na 40st se mi cepice zcvrkla. Udelala jsem z ni jednu hracku a hracka neni hebka,mazlici. Camilla drzi pekne tvar,ma dost barev,ale osobne ji beru uz jen na dekorace.

15. říj 2013

@schnek souhlasím 🙂
    máme z ní pletené i háčkované čepici, nevytahuje se, spíš se po vyprání srazí, ale pak zas zpět vytáhne... nežmolkovatí - což je pro mne důležité a faktem je, že je tvrdší - proto je lepší na pletení než háčkování 🙂
    na hračky háčkované i pletené je bezva, jen nejsou heboučké - ale tak - je to bavlna a ne "plyšák"
    a pracuje se mi s ní dobře, lépe než s levnými syntetikami... avšak kvalitnější bavlny jsou hold lepší ve všech směrech - i při práci 🙂

Každopádně za tu cenu je fakt fajn 🙂 a pro začátečnice naprosto dostačující 🙂

26. říj 2013

používám na drobné hračky a kabátky pro hračky, není chlupatá, má spíše takový odlesk, což vypadá potom moc hezky. Velká spokojenost. Perfektní je i možnost doplnění s přízemi Catania a Limone, které jsou sice dražší, ale dostanete tím obrovskou škálu barevných odstínů.

5. lis 2013

dobře se z ní dělají kloboučky. pěkně se i škrobí a cena příznivá, někde jsem viděla i za 26kč

11. lis 2013

Používám na všechny jarní, letní a podzimní čepičky a aplikace. Je sice tvrdší, ale co mi spíš vadí, že když koupím bílou, tak má pokaždé jiný odstín ☹

6. bře 2014

mívá u stejných barev různé odstíny, což mi opravdu vadí, když potřebuji na jednobarevnou čepičku 2 klubka, některá jsou tvrdší, jinak velký výběr barviček

18. zář 2014

Dobrý den,chci se zeptat. Koupila jsem si přízi NELA místo příze CAMILLA. Ta nebyla.Jsou si podobné? Háčkuji hračky.Jednu pošlu,abyste věděli na co to je

12. led 2016

@meze podle mě je Nela na hračky v pohodě, možná malinko silnější než Camilla

13. led 2016