Tak letos to je poprvé, co si s manželem ani nepřipijem. Ať už tenhle rok táhne do p..i.
Ja taky ne a netrapi me to. Tak cink cink 🥂
31. pro 2022
Já taky ne ... A jsem s tím v pohodě ... Holky, na zdraví a lásku!!! 🍹
31. pro 2022
iva_kucerova
autorJe to morous. Včera neboural auto, dnes to na něj padlo, tak seřval prcka, pak byl problém, že jsem mu nepochválila jednohubky... Nemluví a čte si. Prcek spí, dcera je zalezlá v pokojíčku a nechce mě tam. Noo, lepší zakončení tohohle skvělýho roku ani být nemohlo.
31. pro 2022
@iva_kucerova na zdraví 🥂 kdyby občas nebyl život na ho*no, nemohl by zas jindy bejt tak krásnej. Jooo, nepochvalenej chlap, to je horší než zimnice..
31. pro 2022
Tak co? Přešlo ho to do té půlnoci? Bych to do Ládi neřekla že umí být protivnej 🤔
1. led 2023
Tak já si s tebou ťuknu🥂
Copak se stalo, že si nepřipijete?