Krásné pondělí!

Včera byla Květná neděle, což znamená, že přicházejí Velikonoce, pro některé významné svátky připomínající umučení, pohřbení a vzkříšení Ježíše Krista. Pro jiné prostě jen svátky jara, kdy zdobí své domovy do veselých barev a děti se těší na pomlázku.

Celý minulý týden jsme vás napínaly tím, že na Vás čeká něco báječného. A je to tady!


Předně, nejbáječnější na tom všem je, že jsme se vůbec daly dohromady, lidsky si sedly a vymyslely pro Vás společné překvapení. Protože když máte radost Vy, máme radost i my! Na celý týden se Ambasadorky změní na velikonoční zajíčky, kteří pro Vás budou mít drobnosti, aby Vás nepokakal beránek! :slight_smile:


Co vás tedy čeká?

Celý tento týden se můžete těšit na spoustu zajímavých článků s velikonoční tématikou a především na soutěže! Na Vás bude bedlivě sledovat všechny ambasadorky, protože každý jeden den jedna uveřejní článek a jiná zase soutěž. A právě soutěž se bude vždy týkat článku z předchozího dne od jiné ambasadorky. Podrobná pravidla jsou níže v článku a budou vždy uveřejněna i u jednotlivých soutěží.


A na co se můžete těšit?

Na šest různých výher, na praktické dárky pro Vás i Vaše děti, na dobrůtky. A také na srdíčka! Ty budeme celý týden rozdávat ve velkém, celkem jich za týden můžete nasbírat až 60!Na první článek a první soutěž se můžete těšit už zítra! Takže mějte oči dokořán, ať Vám nic neunikne. Pravidla velikonočního týdne:

  • Pro účast v soutěži je nutné splnit tři podmínky: 
  • dát like soutěžnímu článku
  • odpovědět v komentáři na soutěžní otázku 
  • dát like článku z předešlého dne, ke kterému se soutěž váže a kde naleznete nápovědu. 
  • Soutěž probíhá vždy od 12h a ukončena je ve 20h. 
  • Výherce bude vybrán dle generátoru náhodných čísel, číslo bude účastníkům přiřazeno dle pořadí komentářů. 
  • Výherce bude vyhlášen vždy ten den po 21h. 
  • Prosíme výherce o IP se jménem, adresou a telefonním číslem. 
  • Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže 10 srdíček jako poděkování za účast. Přejeme  Vám krásný velikonoční týden, těšíme se na to, jak ho strávíme společně a hlavně - nezapomeňte, že už tento článek obsahuje nápovědu k zítřejší soutěži ... :slight_smile:S láskou Iva (ambasadorka firmy Vileda) #vileda #velikonoce