Máme u babičky, já to nenávidim, protože to pak musim uklízet 😂 Hrála jsem si s tím ráda, stejně jako moje děti.
To bývalo v družině, to sem milovala 😍
Mame u moji babicky (deti prababicka). Hrala jsem si s tim ja a hraji si s tim i ted kluci. I Logik jsme si ted od babicky vzali domu 🙂
Máme u babi staré po mně (to už má ale ošoupané kuličky) a koupila jsem dětem i nové. Hrají si s tím
Taky máme nové. Dcera to miluje.
Pamatuji ještě ze školky a z družiny a ty korálky byly skleněné a hodně těžké. Byla k tomu speciální pinzeta na korálky.
Máme doma a syna to babi stejně jako mě ☺️
A ja to doma stale mám
Ano, milovala jsem to 😍
A ja jsem o generaci minimalne starsi nez vy vsechny zde a ja v detstvi mivala i tu podlozku i ty kulicky sklenene,podlozka bezbarva pruhledna,kulicky barevne,ale take pruhledne.A to teprve bylo bajo.Kulicky pri vkladani cinkaly.A presne si pamatuju,ze jsem si s tim hrala v den,kdy Gagarin vyletel do vesmiru🤣
Ja to tak milovala, ze jsem to jednu dobu nosila vsude s sebou…a jednou se mi to pekne rozsypalo v samosce🤦♀️ Sbirali vsichni a dlouho a ja jen stala a rvala…😂
Jsem ty obrázky uměla nazpaměť 😍 zboznovala jsem tuhle hru, akorát černé se špatně hledaly v prostoru 🤪
Úžasná hračka, teď se mě podařilo jednu retro pořídit synovi 😉, zatím skládám víc já než on 🙈😂

Mám doma...dcery i syn si s tím hráli 😀