icon
1 / 1
avatar

Vypadají nádherně. 😊 Mohu poprosit o recept, nebo je to tajemství? 😋😊😁

30. led 2022
avatar

@teremat to je osvědčený recept, který tady koluje už roky ❤️

30. led 2022
avatar

My taky dneska rohlíky k večeři

30. led 2022
avatar

A já rekla dceři ,ze bych si dala palačinky 😂🙈tak mi udělala ❤️❤️❤️

30. led 2022
avatar

Dobrou chuť i Vám dodatečně jinak teda rohlíky a housky máš luxusní.

30. led 2022
avatar

Ivi, na rohlíky používáte stejný recept? Děkuji 😊

30. led 2022
avatar

@martinka0209 mňam 😋

30. led 2022
avatar

@murynka na tohle se taaak těším, až to bude obráceně 🙏
Šikulka ❤️

30. led 2022
avatar

@missinek ❤️

30. led 2022
avatar

@moncik89 jojo, stejný recept. Dělám z něj i bulky, do housek přidávám slaninu, sýr.

30. led 2022
avatar

@ivakalinova jooo holka já už se moc nepredru 😂

30. led 2022
avatar

Úplně jsem na ně dostala chuť. A jak to motáš?

30. led 2022
avatar

Dotaz začátečníka: to se nemusí nechat kynout?

31. led 2022
avatar

@westie kdepak, kynutí jen při rozehřívání trouby 🙂

1. únor 2022
avatar

@franerka ty housky normálně jak copánky 🙂

1. únor 2022
avatar

@ivakalinova My je včera pekli, jsou fakt super, ale mám dojem že je tam moc vody, kůrka byla tlustší a zdají se mi docela suché 😃 tak nevím jestli něco děláme špatně 🤔

2. únor 2022
avatar

@tehulinka91 já se řídím receptem. Zkus ještě přidat sýr/slaninu, to je teprve super 👌

2. únor 2022
avatar

@tehulinka91 já dala dnes místo oleje sádlo a trošku mlíka

7. bře 2024