@teremat to je osvědčený recept, který tady koluje už roky ❤️
My taky dneska rohlíky k večeři
A já rekla dceři ,ze bych si dala palačinky 😂🙈tak mi udělala ❤️❤️❤️
Dobrou chuť i Vám dodatečně jinak teda rohlíky a housky máš luxusní.
Ivi, na rohlíky používáte stejný recept? Děkuji 😊
@martinka0209 mňam 😋
@murynka na tohle se taaak těším, až to bude obráceně 🙏
Šikulka ❤️
@missinek ❤️
@moncik89 jojo, stejný recept. Dělám z něj i bulky, do housek přidávám slaninu, sýr.
@ivakalinova jooo holka já už se moc nepredru 😂
Úplně jsem na ně dostala chuť. A jak to motáš?
Dotaz začátečníka: to se nemusí nechat kynout?
@westie kdepak, kynutí jen při rozehřívání trouby 🙂
@franerka ty housky normálně jak copánky 🙂
@ivakalinova My je včera pekli, jsou fakt super, ale mám dojem že je tam moc vody, kůrka byla tlustší a zdají se mi docela suché 😃 tak nevím jestli něco děláme špatně 🤔
@tehulinka91 já se řídím receptem. Zkus ještě přidat sýr/slaninu, to je teprve super 👌
@tehulinka91 já dala dnes místo oleje sádlo a trošku mlíka




Vypadají nádherně. 😊 Mohu poprosit o recept, nebo je to tajemství? 😋😊😁