icon
1 / 1
avatar

To samé. Prší, sluníčko, prší, sluníčko a ke všemu vítr a zima ☀️🌧️☀️🌧️🌬️🌬️🌬️🌬️🌬️

18. kvě 2021
avatar

U nás polojasno, ale trošku fouká, podle včerejška krásné počasí, včera pršelo celý den, jih Jižní Moravy 😁

18. kvě 2021
avatar

Sever Moravy - proměnlivo, sice 18 stupňů, ale na střídačku prší, neprší. ☁️🌧️☁️🌧️☔

18. kvě 2021
avatar

Je to úplně na houby :(((( zima, zima a zima. Buď prší nebo fouká, nebo vše dohromady. Sluníčko 🌞 nikde... 🙄 Axh jo, já chci teplo!

18. kvě 2021
avatar

U nás se to taky strašně střídá, sluníčko, z ničeho nic strašný déšť, zachvilku zase sluníčko... sotva to oschne, tak zas prší... 🥺

18. kvě 2021
avatar

u nás zatím jen zataženo.a 16 stupňů.

18. kvě 2021
avatar

U nás krásně, cca 16st a sluníčko, pofukuje 😊
Škoda, ze takhle nebylo včera, kdy měl syn narozeniny 🙄

18. kvě 2021
avatar

Pardubice chvílemi sviti slunicko, do minuty kratkodoby, ale intenzivní slejvak. Momentálně pod mrakem

18. kvě 2021
avatar

U nás to taky stojí za hovno 😂

18. kvě 2021
avatar

Brno - aprílové, prší, zataženo, občas sluníčko

18. kvě 2021
avatar

Jde to ,slunce 16 st par mraku ,občas foukne ,mohlo by být hůř 😆😂

18. kvě 2021
avatar

Brno- zataženo- sluníčko - déšť a fouká

18. kvě 2021
avatar

Ostrava nádherně slunečno. Včera pršelo s přestávkami celý den, ale mi takové počasí nevadí, jen ať není sucho.

18. kvě 2021
avatar

Prší slunko prší slunko naposledy pršelo v 13 a doteď je vedro jak kráva normálně na šaty. 😊

18. kvě 2021
avatar

Ja uz toho pocasi mam plny zuby.

18. kvě 2021
avatar

U nas rano dest, slunicko, dest, sluníčko a ted monentalne lijak a bourka🌧️🌤️🌧️🌤️⛈️🌩️⛈️

18. kvě 2021
avatar

U nás ,,Prostějov" dnes nejdřív zataženo,chladný vítr,sem tam sluníčko...a odpoledne luxus...slunce,slunce,slunce a teplo.Teda vše z mého pohledu a pocitu.Jsem zvědavá,co přinese zítřejší den.

18. kvě 2021
avatar

včera pršelo, dneska celkem hezky, Ale jsem ráda, že prší. Bylo už hrozné sucho a země déšť potřebuje. 🌳🌧🍏🥕

18. kvě 2021
avatar

Holky, to sluníčko vám závidím ❤️

19. kvě 2021
avatar

Liberec - ráno sluníčko a teplo, ale už k nám přišly menší dešťové spršky a na odpoledne jsou hlášeny bouřky. Prší s různými obměnami poslední týden, v noci vytrvalý déšť. Ale zas je všechno konečně zelené a začínají pučet šeříky 🙂.

19. kvě 2021
avatar

U nás se to střídá jak na apríla, pul dne slejvák, teď zase sluníčko, ale zatažená obloha do šediva je pořád vestřehu nás sem tam pokropit. Mě osobně to nevadí, horka nesnáším, takže si užívám tady ten delší mezistupeň zimy a léta (neb jaro si myslím že se to moc nazvat už pár let nedá) kdy jdeme ze zimních bund do tílka a žabek 🙈
Ale šeříky už tady teda kvetou v plném nasazení a jde je cítit na hony daleko 😍

19. kvě 2021
avatar

U nás jak na aprila..zataženo, pak slunečno, déšť, a zase zataženo 🙈🙈 severní Morava

19. kvě 2021
avatar

Rožmitál pod Třemšínem zatazeno, slunecno, stridacka, zima

19. kvě 2021
avatar

Což ten déšť, ale zima je ☹

19. kvě 2021
avatar

Liberecko hrůza, hotové aprílové počasí

19. kvě 2021
avatar

Dobré ráno. U nás je dnes 9 stupňů a zataženo. Přes den, když vyleze sluníčko, tak je vedro a když zas zaleze, tak člověk pomalu mrzne. A střídá se to každou chvíli.

20. kvě 2021
avatar

Ahojky, u nas rano 4 C 🥴 ale nyni uz slunicko jupiii☀️

20. kvě 2021