U nás polojasno, ale trošku fouká, podle včerejška krásné počasí, včera pršelo celý den, jih Jižní Moravy 😁
Sever Moravy - proměnlivo, sice 18 stupňů, ale na střídačku prší, neprší. ☁️🌧️☁️🌧️☔
Je to úplně na houby :(((( zima, zima a zima. Buď prší nebo fouká, nebo vše dohromady. Sluníčko 🌞 nikde... 🙄 Axh jo, já chci teplo!
U nás se to taky strašně střídá, sluníčko, z ničeho nic strašný déšť, zachvilku zase sluníčko... sotva to oschne, tak zas prší... 🥺
u nás zatím jen zataženo.a 16 stupňů.
U nás krásně, cca 16st a sluníčko, pofukuje 😊
Škoda, ze takhle nebylo včera, kdy měl syn narozeniny 🙄
Pardubice chvílemi sviti slunicko, do minuty kratkodoby, ale intenzivní slejvak. Momentálně pod mrakem
U nás to taky stojí za hovno 😂
Brno - aprílové, prší, zataženo, občas sluníčko
Jde to ,slunce 16 st par mraku ,občas foukne ,mohlo by být hůř 😆😂
Brno- zataženo- sluníčko - déšť a fouká
Ostrava nádherně slunečno. Včera pršelo s přestávkami celý den, ale mi takové počasí nevadí, jen ať není sucho.
Prší slunko prší slunko naposledy pršelo v 13 a doteď je vedro jak kráva normálně na šaty. 😊
Ja uz toho pocasi mam plny zuby.
U nas rano dest, slunicko, dest, sluníčko a ted monentalne lijak a bourka🌧️🌤️🌧️🌤️⛈️🌩️⛈️
U nás ,,Prostějov" dnes nejdřív zataženo,chladný vítr,sem tam sluníčko...a odpoledne luxus...slunce,slunce,slunce a teplo.Teda vše z mého pohledu a pocitu.Jsem zvědavá,co přinese zítřejší den.
včera pršelo, dneska celkem hezky, Ale jsem ráda, že prší. Bylo už hrozné sucho a země déšť potřebuje. 🌳🌧🍏🥕
Holky, to sluníčko vám závidím ❤️
Liberec - ráno sluníčko a teplo, ale už k nám přišly menší dešťové spršky a na odpoledne jsou hlášeny bouřky. Prší s různými obměnami poslední týden, v noci vytrvalý déšť. Ale zas je všechno konečně zelené a začínají pučet šeříky 🙂.
U nás se to střídá jak na apríla, pul dne slejvák, teď zase sluníčko, ale zatažená obloha do šediva je pořád vestřehu nás sem tam pokropit. Mě osobně to nevadí, horka nesnáším, takže si užívám tady ten delší mezistupeň zimy a léta (neb jaro si myslím že se to moc nazvat už pár let nedá) kdy jdeme ze zimních bund do tílka a žabek 🙈
Ale šeříky už tady teda kvetou v plném nasazení a jde je cítit na hony daleko 😍
U nás jak na aprila..zataženo, pak slunečno, déšť, a zase zataženo 🙈🙈 severní Morava
Rožmitál pod Třemšínem zatazeno, slunecno, stridacka, zima
Což ten déšť, ale zima je ☹
Liberecko hrůza, hotové aprílové počasí
Dobré ráno. U nás je dnes 9 stupňů a zataženo. Přes den, když vyleze sluníčko, tak je vedro a když zas zaleze, tak člověk pomalu mrzne. A střídá se to každou chvíli.
Ahojky, u nas rano 4 C 🥴 ale nyni uz slunicko jupiii☀️


To samé. Prší, sluníčko, prší, sluníčko a ke všemu vítr a zima ☀️🌧️☀️🌧️🌬️🌬️🌬️🌬️🌬️