icon

Jelikož většina z Vás začíná vánočním úklidem nebo úklidem před adventem (kdo by chtěl zdobit vyloženě neuklizenou domácnost), tak Vám poradím skvělého, levného a efektivního pomocníka na tento úklid. Jedná se o bezvadný hadřík Vileda Actifibre. S ním jde úklid opravdu lehce, stačí přejet plochu a nemusíte už nic leštit. Ohromně se osvědčil v naší rodině a ženy ho jen chválí (velký ohlas má i tady na koníkovi). Sama oceňuji to, že úklid mám o polovinu rychleji udělaný. Lze ho sehnat v drogerii Teta, Kauflandu, Tescu, Bauhausu, Obi atd. Velkým bonus je to, že stojí pár korun a koupit si ho může opravdu každý 🙂

#vileda

avatar

podepisuju se pod to 😉 mám dva a nakoupené další do zásoby pro všechny ženy pod stromeček. Zkoušela jsem s ním i mýt okna a je to bleskovka - jen hodně vyždímat a žádná okena nebo tak něco. Kromě toho mám druhý v kuchyni (deska, lesklý stůl, myčka) - šup šup a je to 😉 Ivi, děkuju za to, že o něm díky tobě vím 😉

21. lis 2016
avatar

Zatim jsem videla nejlevneji v Kauflandu a je to opravdu vytecny pomocnik! 🙂

21. lis 2016
avatar

já teď v albertu - do konce listopadu má akci -25% na všechnu viledu 😉
@symcca

21. lis 2016
avatar

@zebruska Jj, u nas ho maji ale za stslou cenu 43.90,- prave. 🙂 Ale 25% je taky slusna sleva.

21. lis 2016
avatar

@symcca
@zebruska Holky, přesně tak. Já s ním fakt otírám všechno a jde to šup, šup. Vše se pak blyští. Dřív jsem musela hadr, vodu, jar, kuchyňské utěrky, Clin. Takového času než to člověk udělal. Teď stačí tento hadřík a voda.
U nás v Tetě ho mají za stálou cenu 55 Kč, občas je na něj akce. Ale jak píšete, často bývají akce v Tescu, Kauflandu atd. Takže se dá v pohodě sehnat ještě levněji a je opravdu dostupný pro každého 🙂

21. lis 2016
avatar

O tomto hadriku slysim prvne... a to na okna staci voda a tento kouzelny hadrik? Jenom umyt a vysusit nebo si to uschne samo a bez cmouh?

21. lis 2016
avatar

A dá se vyprat?

21. lis 2016
avatar

@bruneta77 Stačí okna jen umýt tímto hadříkem (pokud jsou hodně špinavá, tak třeba přidat jar). Pak hadřík pořádně vyždímat a jen přejet okna (voda uschne a na okně není jediná čmouha) 🙂

21. lis 2016
avatar

@pajap12 Ano, peru v pračce na 40°C, bez aviváže 🙂

21. lis 2016
avatar

@ivakalinova Super, to musim mit a dekuji 😀

21. lis 2016
avatar

@bruneta77 Pak určitě napiš, jak jsi spokojená. Zatím neznám nikoho, kdo by nebyl vyloženě nadšený. Je to opravdu velký pomocník a veliká úspora času 🙂

21. lis 2016
avatar

@ivakalinova tak toho budu muset taky vyzkoušet, píšu si ho do nákupn8hi seznamu 😉

21. lis 2016
avatar

Můžu se jen zeptat, jaký rozdíl je mezi tímto hadříkem a klasickou švédskou utěrkou?

21. lis 2016
avatar

@herminka Tak ona je švédská utěrka a švédská utěrka. Já měla jednou "švédskou utěrku" a ta pouštěla chloupky, byl to děs. Takže záleží jakou máš. Tuším, že švédské utěrky nejsou mikrohadříky (možná některé ano). Osobně mi přijde lepší tento hadřík Actifibre.

21. lis 2016
avatar

Děkuju. Já myslím, že švédské jsou mikrohadříky, ale nejsem si jistá. Zkusím si tento prohlédnout někde v obchodě a uvidím, zda uvidím rozdíl 🙂 Švédské utěrky mám totiž hodně ráda a doporučuji je všem skoro na vše 🙂

21. lis 2016
avatar

Tak ten musim mit...nesnasim miti oken 😉😀

21. lis 2016
avatar

Jezis "myti" samozrejme. 😀

21. lis 2016
avatar

@herminka Tohle je taky na vše. Sklo, zrcadlo, okno, kuchyňská linka, stůl, dveře, televize, PC, varná deska, baterie, nerez.... Atd. Jednoduše s tím, můžeš přejet všechno a hned se to blýská. Odpada tak leštění. Vše vlastně jedním tahem 🙂

21. lis 2016
avatar

@ivakalinova Urcite napisu. Kouknu se u nas, jestli ho maji a kdyz ne, tak az pojedem nekam do velkomesta. Nesnasim myti oken a, ze jich na statku mame 😂

21. lis 2016
avatar

@ivakalinova moc a moc děkuji za tento skvělý typ na hadřík od Viledy. Dnes jsem s ním umyla okna, a je to dokonalý. Jen voda s trochou jaru a hadřík a okna jsou krásně čistá beze šmouh, a nemusela jsem je utírat do sucha a leštit je, a měla jsem to za chvíli hotový 🙂. Takže ještě jednou velké díky 😘

25. lis 2016
avatar

@kridav Tak to mám velikou radost. Za málo peněz, hodně muziky 🙂

25. lis 2016
avatar

Na MK neprispivam,jen sem chodim pro tipy a rady,ale ted mi to neda. Po precteni kladnych recenzi jsem si vcera poridila tento hadrik. Potrebuji umyt bile dvere v celem dome,kde kraluje nas dvouletak. Vubec se mi do toho nechtelo....a jsem nadsena! Urcite pujdu pro dalsi kousek a hadrik se stane pravidelnym pomocnikem pri uklidu.

1. lis 2017
avatar

@paya84 To mám radost a krásně se to čte, děkuji ❤️

1. lis 2017