icon
1 / 1
avatar

A ještě jedna 🙂

23. bře 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar
23. bře 2020
avatar

Tak ja to tady zahltim 😂😂😂Tady prvni, nejmensi co mam, hrozne na ni vidim tu podobu s Vasikem 😂byla jsem peknej pucmeloun

23. bře 2020
avatar

Tady druha😂😂

23. bře 2020
avatar

A zde poklad!!Az si budete stezovat, ze se vase deti ostrihaly😂me takhle strihala babicka od 1-5tridy 😂😂😂😂

23. bře 2020
avatar

Zahltím vás 😀

23. bře 2020
avatar

A po probuzení se tvářím stále stejně

23. bře 2020
avatar
23. bře 2020
avatar
23. bře 2020
avatar
23. bře 2020
avatar
23. bře 2020
avatar

Já mam v mobilu jen dvě, ostatní mam u rodičů.zrovna dnes jsem davala na fb jako výzvu 😂👍

23. bře 2020
avatar
23. bře 2020
avatar

@makynaeliska mě vzal taťka takhle jednou k holičce, jelikož ho přestalo bavit mě každé ráno do školky česat, když byl mamka v práci. A takhle to dopadlo 😂

23. bře 2020
avatar
23. bře 2020
avatar

A ještě jedna

23. bře 2020
avatar

@ajronka me tak strihala pravidelne babi, me i brachu na hribka 😂😂😂😂

23. bře 2020
avatar

Tady mám jednu kde jsem já a moje dcerka.

23. bře 2020
avatar

@makynaeliska Na té druhé vypadáš jako moje Lucinka. 😍

23. bře 2020
avatar
23. bře 2020
avatar

Tady mi bylo 8 let... A zkusila bych, třeba se mi ozve kamarádka, se kterou jsem bohužel měla možnost trávit jen jedny vánoční prázdniny a od té doby jsem ji neviděla...

23. bře 2020
avatar

@makynaeliska tvl elasťáky po kolena, to byla móda 😂

23. bře 2020
avatar
23. bře 2020
avatar

Taková kočena ze mě 😂😂😂 vedle jsem měla ségru ze školky. já byla bezzubka, ona zase ve tvářích tlustá 😂

23. bře 2020
avatar

Tady jedna ode mně 🤗

23. bře 2020
avatar

Tak trochu chlapeček 🤦🏻‍♀️😆

23. bře 2020
avatar

Až já budu velká bude že mě... SELKA!!! 😂

23. bře 2020
avatar

Mam ráda podobné výzvy 😉

23. bře 2020
avatar

Tuhle mám moc ráda s mojí mladší sestřičkou ❤

23. bře 2020
avatar

Holky, to jsou boží fotky

23. bře 2020
avatar

Moje spolužačka ze ZŠ Zdenča @znova86 mi poslala taky jednu moc hezkou. To je z Miss základní školy 😅

23. bře 2020
avatar

Já, můj brácha a mé 1. narozeniny...

23. bře 2020
avatar

Já na vítání občánků, v kolébce moje sestra s bráchou...

23. bře 2020
avatar

A tady tohle je ještě že školky...klasická fotka k MDŽ😄

23. bře 2020
avatar

@ivakalinova Ivčo, jsme čím dál krásnější ;)

9. dub 2020