Moc se mi líbí výzvy, které často probíhají na facebooku.
Pojďme si udělat taky jednu. Máte fotky z dětství? Podělte se o ně s námi. Možná spíš komentářem pod mojí kz, abysme nezahlcovali zeď (ne úplně všichni to mají rádi).
Čím vtipnější, tím lepší. Já mám u sebe jen tuhle, ostatní jsou u rodičů. Tak do příště určitě najdu nějakou srandovní (máme jich dost) 😅
Tak ja to tady zahltim 😂😂😂Tady prvni, nejmensi co mam, hrozne na ni vidim tu podobu s Vasikem 😂byla jsem peknej pucmeloun
Tady druha😂😂
A zde poklad!!Az si budete stezovat, ze se vase deti ostrihaly😂me takhle strihala babicka od 1-5tridy 😂😂😂😂
Zahltím vás 😀
A po probuzení se tvářím stále stejně
Já mam v mobilu jen dvě, ostatní mam u rodičů.zrovna dnes jsem davala na fb jako výzvu 😂👍
@makynaeliska mě vzal taťka takhle jednou k holičce, jelikož ho přestalo bavit mě každé ráno do školky česat, když byl mamka v práci. A takhle to dopadlo 😂
A ještě jedna
@ajronka me tak strihala pravidelne babi, me i brachu na hribka 😂😂😂😂
Tady mám jednu kde jsem já a moje dcerka.
@makynaeliska Na té druhé vypadáš jako moje Lucinka. 😍
@oveckaluky jeeee ❤️
Tady mi bylo 8 let... A zkusila bych, třeba se mi ozve kamarádka, se kterou jsem bohužel měla možnost trávit jen jedny vánoční prázdniny a od té doby jsem ji neviděla...
@makynaeliska tvl elasťáky po kolena, to byla móda 😂
Taková kočena ze mě 😂😂😂 vedle jsem měla ségru ze školky. já byla bezzubka, ona zase ve tvářích tlustá 😂
Tady jedna ode mně 🤗
Tak trochu chlapeček 🤦🏻♀️😆
Až já budu velká bude že mě... SELKA!!! 😂
Mam ráda podobné výzvy 😉
Tuhle mám moc ráda s mojí mladší sestřičkou ❤
Holky, to jsou boží fotky
Moje spolužačka ze ZŠ Zdenča @znova86 mi poslala taky jednu moc hezkou. To je z Miss základní školy 😅
Já, můj brácha a mé 1. narozeniny...
Já na vítání občánků, v kolébce moje sestra s bráchou...
A tady tohle je ještě že školky...klasická fotka k MDŽ😄
@ivakalinova Ivčo, jsme čím dál krásnější ;)





























A ještě jedna 🙂