icon

Na koníkovi mám moc ráda tu rozmanitost a spousty tipů na dárky, praktické věci, rady atd.

Dnes přicházím s jedním i já. Pokud hledáte opravdu silnou kávu, hodně praženou a hodně intenzivní, tak je to právě tato. Manžel říká, že je to zabiják. Ale je úžasná a chuťově dokonalá 🙂

avatar

Opravdu silná káva je jedině tato www.blackinsomnia.cz 🙂

15. únor 2022
avatar

Ja ji nedala. Tohle je opravdu hooodne intenzivní káva.

15. únor 2022
avatar

@roseofnight Já taky ne. Přišla mi teda až nechutna. Ale on Starbucks kávu většinou preprazuje do mrtva(dává se nejčastěji do mléčných nápojů, tak musí ta chuť být výrazná ze). Ale takhle espresso bych nedala. Ale 100lidi/100chuti.

15. únor 2022
avatar

@smokemom tu vůbec neznám, ale ukládám 🙂

15. únor 2022
avatar

@roseofnight
@tudcek je opravdu mega intenzivní. Já mám někdy na to pořádné presso vážně chuť. Do Latte je výborná, to je fakt 🙂

15. únor 2022
avatar

@smokemom Jinou už nekupujeme 👍

15. únor 2022
avatar

@smokemom
@hanica83 holky a je dobrá? A nespite pak tři dny nebo jak? 😁🙈

16. únor 2022
avatar

@ivakalinova to ne 🙂 první hodinu jsem taková jak kdyby nabuzená 😁 pak to přejde do standardu a normálně jdu spát v obvyklý čas 🙂 ale třeba známý co má problémy s tlakem po tom byl hodně špatný 🤔

16. únor 2022
avatar

@smokemom tak já jí zkusím asi objednat 🙂

16. únor 2022