icon
1 / 1
avatar

Jj já s těmi dvěmi satany pouštím zásadně při odchodu z domu

22. led 2020
avatar

hele,všude stejně,mi ho šikanují 13 a 16 letý 😂

22. led 2020
avatar

přesně Sofča se ho též bojí 😀 vždy piští a utíká se schovat

22. led 2020
avatar

Jeee, máme taky Ferdu 😂 a koukám, že je to všude stejné. Pořád ho pronásleduje. Vypíná, zapíná, přenáší do jiných místnosti....

22. led 2020
avatar

Naše děti Karla taky otravují. Pouštím když kdem ven..

22. led 2020
avatar

Mě teď uklidil když jsem byla v práci 🙂ten návrat do čistého je bomba 😍

22. led 2020
avatar

Syn si s robotickym vysavacem hral,u dcery hysterie a panika,když se o nem jen zminim,nedej boze kdybych ho chtela pustit.Takze zapinam jen kdyz mala spi nebo je venku.

22. led 2020
avatar

@jarla takže to neskončí nikdy 😂

22. led 2020
avatar

A jak obstál u sousedky?

22. led 2020
avatar

@petaov zítra máme rande, pak to sepisu 🙂
Oni byli nemocní...

22. led 2020