Karavan je super, doporučuji i sanitku. Dcery si s nimi už pár let fakt vyhrají. A nešla bych do napodobenin, ale přímo od M attela. Mají to pěkně propracované a kvalitní.
Barbie nějaké origo má, ale s těma z pepca se to v tom množství úplně ztratí. Karavan dostala k vánocům vloni a hraje si s ním dost.
S žádnými :D Jak má staršího bráchu, tak ji panenky moc neberou, když už, tak babyborn starší sestřička, "barbíny" leží na poličce
Dcera(5let) teď dostala k narozeninám Barbie s koněm. Ten hraje a blika 😁
https://www.mall.cz/barbie/mattel-barbie-prince...
U nás je top barbie gymnastka
U nás barbie zatím taky leží. Vedou panenky Evi, ty má 3 i s karavanem.
Ale díky za tip na sanitku, až přejde na barbie, budeme po ní koukat. Zdravotnictví ji moc zajímá 🧑⚕️
My karavan máme a není to úplně užívaná hračka..
U nas karaban mame. A nehraje si s nim
Tak furt prosila.ze chce karavan ale bohužel jako se vším si nehraje
Kdybych byla znovu mala holka, tak Barbie gymnastka je jasna volba🌸
Máme pár origo Barbien a kvalitou jsou fajn, nějaké jsou poděděné a pořád pěkné. Takže proč ne. Karavan byl můj sen. Dcery po něm nezatoužily, stacil jim domeček. A stačí, stále si s ním hrají 😉
Dcera měla origo Barbie dům s tím se hodně vyhrála,chtěla i karavan,ale nakonec jsem do něj nešla,protože to bylo v době,že už si s panenkami tolik nehrála a karavan chtěla jen z důvodu,že ho má ta a ta. Barbínky měla pouze originál a mezi top patřila gymnastka,víla,mořská panna a motýl Barbie. Dokonce měla i jednu černošku kterou si přála 😀
U nas Barbie vsechny mozne, ale vede asi gymnastka, ktera ma pohyblive vsechny klouby plus jeste ma dve ktere jsou pohyblive komplet a ty proste vedou. Tak se zamysletni treba nad tim... Jdou jim ohybat lokty, zaoesti, kolena i kotniky... Ty obycejnejsi (mysleno prave Barbie ale takove ty beznejsi) kolena a tak pohyblibe nemaji
U nás máme Barbie 5 kousků každá jiná. Hraje si se všemi.
U nás mořské panny - berou je i do bazénu, vany... 😁
A karavan frčí už 2rokem, stále drží jako nový... 👍🙃
Milujeme barbie, má i po mě, máme kuchyňku, ložnici, auto-karavan, koupelnu, kolo, auto, sanitku, letos si přeje a bude letadlo s pilotkou 😉
Dcera dostala karavan loni a hraje si s ním moc ráda.Vozi v něm i jiné hračky než Barbie 😁Letos dostane Barbie letadlo.Mame i sanitku 👍
Barbie karavan je nejlepsi hracka,kterou mame. Emi si a nim hraje porad. Muzu jen doporucit. Taky doporucuju kena k barbince a malou panenku,at ma celo rodinu🙂
Máme taky tu barbie s koněm a je furt krásná, pak u nás vede barbie locika , barbie dům a i auto. A samozřejmě nesmí chybět ani KEN. A teď k vánocům budu pořizovat barbie LOL ( fialové dlouhé spletene vlasy,)
Barbie karavan, sanitka, auto, domeček, letadlo....všechno máme. :D anaše malá si s tím extrémně vyhraje. Karavan je super. 🙂 A ještě Barbie s chodícím koněm. 🙂


U nás bude pod stromečkem jak barbie karavan, tak barbie sanitka 😁 (dvě dcerky - každá chce své🙂). Jinak máme barbie mraky, nicméně nejoblíbenější je gymnastka 🙂