Tak jak u Vás vypadají objednávky se dnem dopravy zdarma? Já se chystám večer vše objednat, zatím se držím a není toho tolik 🙂
Já už objednala z mall., pilulky a z hrackarstvi. Ještě me čeká nejspíš jedna objednávka.
Já objednala z Yankee candle...jinak nemám nic v plánu 🙂
ja se chystam na mamitati, mall a uvidíme s čím ještě přijde manžel 🙂
Ja jsem koupila na bellarose, maxikovyhracky a staci🙂 Vyschl zdroj🙂))
musím napsat seznam na YC a dát Kájovi😀
To je dneska? 😀
Já už mám za sebou nákup na Conrad Electronic, SexyModa, Albi, prozdravi. Pak bez poštovného mám objednáno na prodejny Orsay a Levné knihy. Jako vrchol jsem zvládla 3 vouchery na slevomatu. Můj účet pláče a to jsem si před dnešním nákupem říkala, jak je super, že většinu dárků už mám nakoupených 😀
Já nevyužijí vše už mám z krámu😂😠
něco málo jsem objednala...🙂
Neobjednávám nic, přítel podniká v autodopravě pro jednu nejmenovanou zásilkovou službu, tak bych byla ráda kdyby přijel během listopadu a prosince někdy domů dříve jak v 6 když se poštěstí, tak to podporovat nebudu 😀
jednu 🙂
ja uz objednavala na Mall 😉