Taky jsem tam byla v úterý 😁
@iqwerty to je zahradnictví 🙂
@moni1989 cos koupila? 😁
@ivakalinova jarní výzdobu 🐣🐤
A vzala jsem už i muškáty, když je měli v akci 😁
Neni to Zahradnictví Střítež???
@rakosnicek75 je
@klko letos bych zase chtěla si tam jet koupit nějaké kytičky. Snad to bude možné 😀😀😀
@rakosnicek75 je to tam super 🙂
@moni1989 muškáty brali hodně, to je pravda 🙂
@ivakalinova já letos přemýšlím, zda zase flos. Měla jsem vše super, ale tys nějaký problém měla, vid. Tak nevím.
@78marcela jojo, já reklamovala, ale vyřízeno obratem a vrátili mi peníze okamžitě. Takže můžu jen chválit.
Ale letos teda též nevím. Hlavně aby bylo počasí, loni tady pršelo, chladno, takže to vůbec nerostlo, mšice. Snad to letos bude lepší 🙂
@ivakalinova aha. Já je měla loni opravdu nádherný. Tak do nich asi půjdu zase, když vyreklamovali vše. Jdu se kouknout, co nabízí.


Ony jsou otevrene hobbymarkety? 😲