icon

Trošku té radosti musí být ❤️

1
avatar

Ony jsou otevrene hobbymarkety? 😲

19. bře 2021
avatar

Taky jsem tam byla v úterý 😁

19. bře 2021
avatar

@iqwerty hobby ne, je zahradnictví.

19. bře 2021
avatar

@iqwerty to je zahradnictví 🙂

19. bře 2021
avatar

@moni1989 cos koupila? 😁

19. bře 2021
avatar

@ivakalinova jarní výzdobu 🐣🐤
A vzala jsem už i muškáty, když je měli v akci 😁

19. bře 2021
avatar

Neni to Zahradnictví Střítež???

19. bře 2021
avatar
19. bře 2021
avatar

@klko letos bych zase chtěla si tam jet koupit nějaké kytičky. Snad to bude možné 😀😀😀

19. bře 2021
avatar

@rakosnicek75 je to tam super 🙂

19. bře 2021
avatar

@moni1989 muškáty brali hodně, to je pravda 🙂

19. bře 2021
avatar

@ivakalinova já letos přemýšlím, zda zase flos. Měla jsem vše super, ale tys nějaký problém měla, vid. Tak nevím.

19. bře 2021
avatar

@78marcela jojo, já reklamovala, ale vyřízeno obratem a vrátili mi peníze okamžitě. Takže můžu jen chválit.
Ale letos teda též nevím. Hlavně aby bylo počasí, loni tady pršelo, chladno, takže to vůbec nerostlo, mšice. Snad to letos bude lepší 🙂

20. bře 2021
avatar

@ivakalinova aha. Já je měla loni opravdu nádherný. Tak do nich asi půjdu zase, když vyreklamovali vše. Jdu se kouknout, co nabízí.

20. bře 2021