Bylo vidět, že se měli opravdu moc rádi a asi už se mu tu bez ní nelíbilo..
Na jeho počest si večer pustíme Vrchní prchni. Tam jsou oba dokonalí.
Byli jedna duse a telo. Velice truchlil. Ted jsou zase spolu.
Mě to bylo strašně líto, když jsem to ráno viděla na fb. Ale první co mě napadlo bylo "už jsou zase spolu" 🖤❤️
Cože? Bohužel jsem dnes nestihla číst zprávy ani fb...RIP😢😭🌹
🥲🥲🥲🖤
🖤🖤🖤
S paní Šafránkovou tvořili nádherný pár, mela jsem tu čest je i potkat a tolik skromnosti a lásky... 🖤
Bolí mě srdce, ale vím, že tam nahoře jsou zase spolu. Osobně jsem myslela, že za ní odejde daleko dřív.
Pro mě bude navždy jedním z nejvíc sexy českých herců, skromných, ale sexy, protože jeho Blažej je pro mě nepřekonatelný a nejhezčí seriálový doktor. A že to mám zkouknuté, protože ty lékařské seriály fakt můžu.
Tak milý Josífku, děkujeme a a´t tam nahoře se zase usmíváš.

Čest jeho památce..čekala jsem,že tu bez Libušky dlouho nebude… 😢