icon

Už je zase se svou Popelkou ❤️

avatar

Čest jeho památce..čekala jsem,že tu bez Libušky dlouho nebude… 😢

17. kvě 2022
avatar

Bylo vidět, že se měli opravdu moc rádi a asi už se mu tu bez ní nelíbilo..
Na jeho počest si večer pustíme Vrchní prchni. Tam jsou oba dokonalí.

17. kvě 2022
avatar

Byli jedna duse a telo. Velice truchlil. Ted jsou zase spolu.

17. kvě 2022
avatar
17. kvě 2022
avatar

Mě to bylo strašně líto, když jsem to ráno viděla na fb. Ale první co mě napadlo bylo "už jsou zase spolu" 🖤❤️

17. kvě 2022
avatar
17. kvě 2022
avatar

Cože? Bohužel jsem dnes nestihla číst zprávy ani fb...RIP😢😭🌹

17. kvě 2022
avatar

🥲🥲🥲🖤

17. kvě 2022
avatar

🖤🖤🖤

17. kvě 2022
avatar

S paní Šafránkovou tvořili nádherný pár, mela jsem tu čest je i potkat a tolik skromnosti a lásky... 🖤

17. kvě 2022
avatar

Bolí mě srdce, ale vím, že tam nahoře jsou zase spolu. Osobně jsem myslela, že za ní odejde daleko dřív.
Pro mě bude navždy jedním z nejvíc sexy českých herců, skromných, ale sexy, protože jeho Blažej je pro mě nepřekonatelný a nejhezčí seriálový doktor. A že to mám zkouknuté, protože ty lékařské seriály fakt můžu.

Tak milý Josífku, děkujeme a a´t tam nahoře se zase usmíváš.

17. kvě 2022