Všem ženám krásný sváteční den, dnešek je jen váš 🌻Iva a #vileda
Za sebe děkuji a Tobě přeji také krásný den...🌹
8. bře 2020
I tobě 🌸🌸🥰🥰
Jak ti je ?
8. bře 2020
I tobe ☺️ Hlavne at je ti uz lepe 😉
8. bře 2020
Ivi, i tobě. Snad už je ta chřipka pryč 🙂
8. bře 2020
ivakalinova
autorHolky, děkuji moc i vám.
A děkuji za optání. Celý víkend ležím. Včera si Emičku vzala mamka, dnes se stará Kája. Dnes je první den, co mám trošku chuť k jídlu a pustila jsem si film. Tak snad to bude každý den lepší a lepší. Takhle mi snad v životě nebylo ☹
8. bře 2020
@ivakalinova To je mazec viď!? Mě Verunka lehla v pátek večer... Má horečky a rýmu s kašlem... Hrůza. No a to byla v týdnu poprvé ve školce jen na dopoledne (středa a pátek)... Je to protivný...
9. bře 2020

I tobě krásný den 🌻