icon

Nápověda: Komentáře jdou zobrazit pouze na blogu pisatele KZ.. z hlavní strany je nerozbalíte..🙂 🙂

avatar

A jak mám odpovědět ve skupince? :-O

8. bře 2016
avatar

@domcaz To jsem ještě nezjistila 🙂

8. bře 2016
avatar

a teď mluv 😝 😝 😝

8. bře 2016
avatar

Ale zobrazíš 😉 záleží na prohlížeči....chrom nejde vůbec, explorer jo 😉 🙂

8. bře 2016
avatar

@koncita 😀 😀 Nevyym 🙂!

8. bře 2016
avatar

@andelkaprdelka to bude asi sociální šetření o využití prohlížečů ve vlastech českých, moravských a slezských.. já jsem jasná, já jsem chrome 🙂

8. bře 2016
avatar

už mi to jde...

8. bře 2016
avatar

@janamal37 ale zase nefauaj upozornění 😀 😀 si nevybereš 😀 😀 😀

8. bře 2016
avatar
8. bře 2016
avatar

No mně kůň jede celý 😀

8. bře 2016
avatar

@janamal37 @andelkaprdelka Ha a já mám chrome a vidím komentáře i na hlavní zdi 😉

8. bře 2016
avatar

@pacient už to zase jde 😉 🙂

8. bře 2016