Stoprocentně bych šla dělat želvu :D
29. led 2016
...hned si tu prozpěvuju: Teenage Mutant Ninja Turtles 😀
29. led 2016
29. led 2016
apacheee
AMBASADORKATo je dobry napad,novodobe zelvy ninja😄
29. led 2016
Stoprocentně bych šla dělat želvu :D
...hned si tu prozpěvuju: Teenage Mutant Ninja Turtles 😀
To je dobry napad,novodobe zelvy ninja😄
😀 rozhodne smat