Tak dlouho se chodí na Koně na čumendu, až.. jsou dva plné koše čerstvě vyžehleného prádla rozházeny po celém bytě.. Nevím, jestli se mám smát nebo brečet.. Ta minuta ticha mi opravdu stála za to..🙂! Teď je dítě na zemi, obrácený prádelní koš má na zádech.. asi si hraje na želvu?? Nevím, asi si dám na záda ten druhý a půjdu si hrát taky..😀 😀
Stoprocentně bych šla dělat želvu :D
29. led 2016
...hned si tu prozpěvuju: Teenage Mutant Ninja Turtles 😀
29. led 2016
29. led 2016
apacheee
AMBASADORKATo je dobry napad,novodobe zelvy ninja😄
29. led 2016


😀 rozhodne smat