icon

#nej_chvile_2016 cely rok byl fajn,ikdyz narocny,ale tentokrat bych asi zaradila na najhezci chvile,ktere jsme travili se vsemi svymi milovanymi a to na nasi svatbe😍bylo to skvele a i nase malicka si to moc uzila😍😍

avatar

Vy jste krásný :-*

4. led 2017
avatar

@pajinka85 oo moc dekujeme🙂

4. led 2017
avatar

nádherné šaty..odkud je máte prosím?

20. bře 2017
avatar

@iviiii saty jsou z prahy z saty go home🙂nazev je san patrick halsey🙂byly naprosto uzasne🙂

20. bře 2017
avatar

Jani...nádhera🤗❤️

8. únor 2018