icon

Holky očkovat teď MMR, aby malého vzali do školky? 🤷🏻‍♀️ Skrz ten virus, stejně nikam nechodime, jsme na vesnici v přírodě. 🙂

avatar

neočkovala bych v žádném případě

12. bře 2020
avatar

Taky bych neockoala

12. bře 2020
avatar

Chtěla jsem na jaře očkovat právě kvůli školce ale raději počkám nebudu teď očkovat,i když jsem s dětmi doma nikam nechodíme tak není vyloučené že nám to nepřinese třeba manžel z práce nebo obchodu

12. bře 2020
avatar

Mam naočkované v pondělí a sedim doma. Ono by ten odklad byl na dobu neurcitou totiž v ramci vyvoje koronaviru a bude hůř. Kamaradka taky ockovala prevenar atd..mam jich kolem sebe hodne. Jde o to opatrebi potom.

12. bře 2020
avatar

@anette30 prevenar ale není živá vakcína

12. bře 2020
avatar

já mám v dubnu nechat syna očkovat MMR a to nehodlám, možná podle situace na podzim, ale není limitován školkou budou mu teprve 2roky

12. bře 2020
avatar

Ted už s očkováním čekám, původně jsem to chtěla tento týden stihnout, než se vir rozjede, ale dcera měla v pondělí teplotu (asi zuby), takže očkování vyloučeno. Doufám, že na přelomu dubna/května bude situace klidnější. Pokud to nestihnu do zápisu, bude to veselé

12. bře 2020
avatar

@bara88 oslabuje imunitu taky. Jakekoliv očkování narusi imunitu. Dcera to mela odlozene uz půl roku, furt nejake nachlazeni. Ted je konecne dlouho zdravá a doktorka proste naockovala.Bydlime na vesnici, je tady v kraji jen jeden vyskyt a sedime doma.

12. bře 2020
avatar

@anette30 v pohodě,jen píšu že živá vakcína je mnohem horší,nemusíš se omlouvat dělej podle sebe,já napsala jen svůj názor že v této situaci bych prostě nedala

12. bře 2020
avatar

@bara88 ma uz naockovane tyden. Nic ji neni.

12. bře 2020
avatar

@anette30 znova píšu nemusíš se obhajovat je to tvé dítě

12. bře 2020
avatar

Pokud jste mimo Prahu, naockovala bych a drzela ji v izolaci i od pracujiciho manzela... pikud to lze. Jinak ne...

12. bře 2020
avatar

Taky řeším, ale v současné situaci pořád tápu. Navíc mám v úterý pohovor a kdyby to náhodou dopadlo, tak bych měla nástup už 1. 6. a syn by musel chodit asi do dětské skupiny, kde by bylo očkování taky potřeba. Ach jo.

12. bře 2020
avatar

Neočkovala bych 😉

12. bře 2020
avatar

Naše Dr nyní neockuje

12. bře 2020
avatar

Já mám dojem, že se teď zrušila všechna očkování, ale už fakt nevím, kde jsem to četla. Zavolej si doktorce, to bude nejjistější.

12. bře 2020
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Odložila jsem i 3. hexu...

12. bře 2020
avatar

Volala jsem naší doktorce, mluvila jsem teda jen se sestrou a prý se normálně očkuje a zahlásila, že by se naopak očkovat mělo. Ale ona je zrovna proočkovací až to bolí, takže ji beru s rezervou.

12. bře 2020
avatar

@mastik nase teda neni ockovaci az to bolí, mi o pulroki odložila a sama jsem se kolikrat musela o ockovani prihlasit. A naockovala.

12. bře 2020
avatar

@anette30 No u nás doktorka tolik ne, spíš sestra je na to trochu "fašistka" 😀 S dr. jsem se vždycky v pohodě domluvila na odkladu.

12. bře 2020
avatar

@mastik tak sestra to ma úplně na háku. 😀

12. bře 2020
avatar

@anette30 No tak to nezbývá než ti pogratulovat 😀

12. bře 2020
avatar

@mastik ale ockuje teda. Potom je otazkou, aby nemela na haku vse ze...

12. bře 2020
avatar

Mala mela jit na MMR, ale odlozila jsem to. Sama doktorka mne rekla, ze ockovat nebude.

12. bře 2020
avatar

Taky mala nema mmr a zapis do skolky se blizi

12. bře 2020
avatar

Priorix za týden - je lepší odložit?

12. bře 2020
avatar

Naše doktorka nám dala do přihlášky do školky potvrzení, že bude malého očkovat 20.6. V době zápisu jsme byli v zahraničí, tak jsme se předem domluvily na toho 20. A ve školce jim to stačilo....

12. bře 2020
avatar

Holky všem moc děkuji za odpovědi! Pockame. Snad bude stačit potvrzení do papíru, ze očkovat budu.... příklad cca červen 2020. Az to cely opadne. Snad ho potom vezmou. 🙂

12. bře 2020
avatar

@janinasvecova já myslím že určitě jo,tam je problém kdyby už nastupoval do školky a pořád nebyl očkovaný

12. bře 2020
avatar

@zuzkasim nevzpomnela sis nahodou, kde bych tuto informaci nasla? Musim naockovat MMR do pulky kvetna a vubec se mi do toho v teto situaci nechce...

12. bře 2020
avatar

@smoldovka Nebylo by lepší zavolat své doktorce? I kdybych informaci náhodou našla (jakože ji hledat nebudu), denně se teď informace mění a hlavně záleží na každém jednotlivém případu. Já lékař nejsem a hlavně nejsem pediatr vašeho dítěte. U nás v práci je dnes situace úplně jiná jak včera, když jsem odcházela domů...

13. bře 2020