Holky očkovat teď MMR, aby malého vzali do školky? 🤷🏻♀️ Skrz ten virus, stejně nikam nechodime, jsme na vesnici v přírodě. 🙂
Taky bych neockoala
Chtěla jsem na jaře očkovat právě kvůli školce ale raději počkám nebudu teď očkovat,i když jsem s dětmi doma nikam nechodíme tak není vyloučené že nám to nepřinese třeba manžel z práce nebo obchodu
Mam naočkované v pondělí a sedim doma. Ono by ten odklad byl na dobu neurcitou totiž v ramci vyvoje koronaviru a bude hůř. Kamaradka taky ockovala prevenar atd..mam jich kolem sebe hodne. Jde o to opatrebi potom.
já mám v dubnu nechat syna očkovat MMR a to nehodlám, možná podle situace na podzim, ale není limitován školkou budou mu teprve 2roky
Ted už s očkováním čekám, původně jsem to chtěla tento týden stihnout, než se vir rozjede, ale dcera měla v pondělí teplotu (asi zuby), takže očkování vyloučeno. Doufám, že na přelomu dubna/května bude situace klidnější. Pokud to nestihnu do zápisu, bude to veselé
Pokud jste mimo Prahu, naockovala bych a drzela ji v izolaci i od pracujiciho manzela... pikud to lze. Jinak ne...
Taky řeším, ale v současné situaci pořád tápu. Navíc mám v úterý pohovor a kdyby to náhodou dopadlo, tak bych měla nástup už 1. 6. a syn by musel chodit asi do dětské skupiny, kde by bylo očkování taky potřeba. Ach jo.
Neočkovala bych 😉
Naše Dr nyní neockuje
Já mám dojem, že se teď zrušila všechna očkování, ale už fakt nevím, kde jsem to četla. Zavolej si doktorce, to bude nejjistější.
Odložila jsem i 3. hexu...
Volala jsem naší doktorce, mluvila jsem teda jen se sestrou a prý se normálně očkuje a zahlásila, že by se naopak očkovat mělo. Ale ona je zrovna proočkovací až to bolí, takže ji beru s rezervou.
Mala mela jit na MMR, ale odlozila jsem to. Sama doktorka mne rekla, ze ockovat nebude.
Taky mala nema mmr a zapis do skolky se blizi
Priorix za týden - je lepší odložit?
Naše doktorka nám dala do přihlášky do školky potvrzení, že bude malého očkovat 20.6. V době zápisu jsme byli v zahraničí, tak jsme se předem domluvily na toho 20. A ve školce jim to stačilo....
Holky všem moc děkuji za odpovědi! Pockame. Snad bude stačit potvrzení do papíru, ze očkovat budu.... příklad cca červen 2020. Az to cely opadne. Snad ho potom vezmou. 🙂
@janinasvecova já myslím že určitě jo,tam je problém kdyby už nastupoval do školky a pořád nebyl očkovaný
@smoldovka Nebylo by lepší zavolat své doktorce? I kdybych informaci náhodou našla (jakože ji hledat nebudu), denně se teď informace mění a hlavně záleží na každém jednotlivém případu. Já lékař nejsem a hlavně nejsem pediatr vašeho dítěte. U nás v práci je dnes situace úplně jiná jak včera, když jsem odcházela domů...
neočkovala bych v žádném případě