Holky prosím doporučení na láhev do postele na mléko pro dvouletou? Doteď z DM lahvičky s brčkem, apod. Vše teče!
Nějaký typ, prosím? 🙂
Na flašku s dudlem jako pro miminko učit v tomhle věku už nechci. 🙂 Děkuji ❤️
Pije často ze spaní v noci, vi, kde má lahev, napije se a spi dal. 👍🏼 @maki90
Ježiš už žádnou láhev! Tím to pití ze spaní jen podporuješ. Jak často pak chodí v noci čurat?
Pokud potřebuje, sedne si a napije se z hrnečku.
No a určitě už ne mléko, stačí voda
ve 2 letech už jde jen a pouze o zvyk, dala bych k posteli hrneček, rozhodně bych nepodporovala pití z lahvičky, v noci se má spát ne pít....
Nehlede na to, ze prave tohle kazi zuby. Mleko bych dala pred spanim, v noci pouze vodu. Netekoci s brckem je pripadne b.box, ma na brcku zespod tezitko.
Pokud je malá zvyklá na brčko tak my používali Avent, jen mě štve, že už nejdou sehnat náhradní brcka, nebo jsem neobjevila kde.https://www.philips.cz/c-p/SCF798_01/avent-...
Teď už synovi stačí flaska od Jupiku/rajce, ale teda od těch dvou let taky měl jen vodu, aby si nekazil zuby
Za mě by teda taky stačila voda. Obě děti měly od 2 let v postýlce lahev (od Kubíka) s vodou a stačilo to. Mlíko bych odbourala i kvůli zubům
@veruuu_kubesovic já piju v noci dodnes, tak nechápu proč to dítěti zakazovat. Hlavně že mě nebudi😉
@eshly28 nezakazovat, spis usmernit, co v noci pije.
@eshly28 nechceš se srovnávat s 2letým dítětem, viď že ne 😉
Holky mívají na spaní u postele vodu v petce od Jupíka. Mám na mysli ty 0,5l modré. Jsou super, netečou.
děti mají u postele zdravou lahev s vodou, ale jsou už větší, dřív měly tescoma brčko. Když už se v noci někdy napijou, tak lahvičku zase postaví a nic neteče. Mléko bych se teda bála, že se budou kazit zuby.
Nase deti maji od 2 let u postele normalni nerezovy hrnek s vodou. Pres noc piji malokdy, vetsinou se chteji napit pred spanim. Curat v noci nechodi ani jeden.
A nekazí se teď v teple do rána ty zbytky mlika v brcku?
Flaska nuk s brckem netece
Mliko (jestli myslis sunar atp.), tak ji zadelavas na zkazene zuby🙈 zrus to, je to naprosto zbytecne. Nehlede na to, ze budes mit problem s odplenkovanim
Mohlo by se to nocni piti casem samo odbourat. Dcera v tomto veku vypila asi pul litru mleka kazdou noc jeste z miminovske lahve a ted ve 3 letech uz to nejak sama prestala vyzadovat. Napije se hooodne pred spanim, pak vycistime zuby a pak az rano.
@zasnena_ctenarka ano souhlasim, však píšu, že bych osobně dala vodu.
@veruuu_kubesovic absolutně nechápu, proč dítěti zakazovat pit. A klidně se srovnám i s miminem 😅
@ee.liska opravdu dvouletakovi nezakazu pití. Navíc když je teď zvyklá na mléko, už přechod na vodu bude podle mě pár dní problém. Čtyřletý syn si cucne tak jednou možná 2x za noc. Opravdu si nemyslím, že to bude mít nějaké zdravotní následky.
To sa zas pani dozvedela viac než potrebovala 😂
Mame canpol babies nebo jak se to jmenuje. Starší typ fakt netece, tu ma dvouletý na nocnim stolku. Ten novejsi je schopny tect při určité manipulaci, ale da se to. Tu má petileta u sebe.
Ale jsou naučení, že se pije vsedě.
ja bych mléko už nedávala, u postele má vodu, občas si v noci crcne a spí dál
Zkus to brčko v lahvi z DM více zasunout, my ji používáme hodně, jednu má doma, jednu u našich, jedné jsme střihla brčko na půl a má ho v maličké lahvi od mléka z DM, nosím ji hozenou v kabelce a neteče nic.
@limali nojo, s tim musi na verejne zdi pocitat. 🤷♀️😂
Nebylo by lepší dát v tomto věku už před spaním hrneček?