Holky prosím, jak odstranit izolepu ze skla oken?
Sundavame svetylka apod, ničím to nejde dolu! 🙏🏼
Předem moc děkuji. ♥️
Odlakovač?
Odlakovac, nebo lih.. A pak pretrit pouze horkou vodou s octem 🙂
Horký vzduch.. Fen
Me to nicim neslo dolu, az jsem koupila v dm jejich myci prostredek na nadobi (modry)
Benzin
Fenem
olejem, ale pak je to na umytí oken ☹
Odlakovac holky nic 😏
Vem si houbicku na nadobi a jde to normalne vydrbat cimkoliv..ale musis fakt zabrat.
Vlhčené ubrousky 😉
parní čistič
Omlouvam se, ze se pripojim k cizimu dotazu - co kdyz je mezi izolepou a sklem jeste bezpečnostní folie?
Já nahrála parním mopem a šlo to krásné lehce dolu.
Parní čistič nemám 🙂 A vlhceny taky nic. 🙂
Pouzivam benzin co se lije do zapalovace. Maji v kazdy trafice
Písek na vanu 🙂
Mně na různé nálepky a pod. pomáhá olej a hrubá strana houbičky a trochu přitlačit, na izolepu jsem to ještě nezkoušela, ale mohlo by to fungovat.
Izopropyl alhohol nebo technický líh...
Ředidlem.
Francovka
Technicky lih, ale taky zadna slava. Od minuleho roku me izolepa n pkna uz nesmi, myslela jsem, ze me trefa. Sundavala jsem to jeste v cervnu :D
Nshrejze to fénem 😊
Ale kouzelná houbička je jistota 🙂
Stříknu Septonex a setřu.
Dělám to ziletkou co mám na sporák