Pokud mají stejné funkce a měla bych si vybrat jen vizuálně, tak mně se více líbí dvojka😊
Víc se mi líbí 2
Z těch dvou tu, která má sundavací bočnici. Pokud ani jedna, tak bych nevzala ani jednu. Pokud máš ale rozhodnuto a ptáš se na design, tak druhá.
@malenka3 u prvního jsem prave sundavaci bocnici vůbec nevyuzila 🙂
Máme doma číslo dvě a je super 😉
@janinasvecova ani já bocnici vůbec nevyužila, dokonce matraci mám stále na nejvyšší pozici, chlapeček mi i v roce a půl vůbec nevyleza, je to hodné miminko, vždy sedí čeká az přijdu a směje se😍
Rozhodne prvni..ale to sem zas proste ja..me se ta dvojka nelibi protoze to je postylka jako kazda..nuda..ta prvni je krasna, vypada jak kdyby to.celo bylo z palet😊👌
@janinasvecova tak já bych bez bočnice nemohla být 😁
Taky se mi víc líbí první 😊👏
Taky se mi víc líbí ta první. Ta druhá je taková moc ,,zavřená”


Plné čela