Holky mely vzdy jen rukavky, zadne pasy nikdy nemely.
Jak jsou zdatní plavci?
Moje skoro šestiletá,plave bez ničeho,ale záleží jak jsou na tom s plaváním, šestiletému,bych dala pěnový pás a tříletému pěnový pás+ pěnové rukávky nebo taky jenom pás,ono opravdu záleží jak jsou zdatní plavci
Našemu nejmladšímu (loni 3,5let) se nejvíc osvědčil tento pás a k němu rukávky na suchý zip (nenafukují se, jsou ze stejného materiálu jako pás).
Od kurzu plavani pouzivame pouze penove pasky. Pekne je udrzi, muzou vic blbnout, neziskaji spatne navyky. Jen pasek pouzivame od 2,5 let u obou. Pokud se hodne bojis, pridala bych penove rukavky ( nebo krouzky). Ale myslim, ze ten starsi by to dal v pohojen s paskem
@janinasvecova Teď jsme se vrátili z dovolené a syn (3 roky) používal tyto rukavky s kruhem. Měli jsme s sebou i ten stejný pás viz. výše a i vestu a stejne používal jen rukavky s kruhem. V tom pásu nechtěl být a vestu měl na sobě chvíli.
@nijij úplný začátečník
Mám pro 2 letou to na první fotce společně s kruhem a je to pecka....je sama v bazénu se staršími a nepřevrátí se,nepotopí,nenapije ,jsem z toho nadšená 😊 šestileté syn má jen ten kruh
@kristynkal naší malou tahle kombinace nad vodou neudržela. Nevím, jestli to bylo kilama...ale prodala jsem dal, byla jsem zklamana. Naše holka, 4 roky, ma ted rukavky z Decathlonu. Nekdy i kruh z Decathlonu.
@janinasvecova řešila bych pásek a rukávy z decatlonu, postupně můžeš pásek sundat a budou v rukavkach...
Ten.penovy pásek s dilkama bych pro začátečníka asi nedávala nebo ne pro to menší dítko, tak stejně jako rozhodně nedávej obyčejný kruh.
@vevercicka tak já mám dvou a půl letou a když má na kurzu plavání ten pěnový pásek a pěnová kolečka na rukách nad vodou jí to udrží,ale stejně musí i víc makat,nemůže jenom ležet na vodě a nic nedělat,i když je někdy líná a kopat se jí nechce,tak nad vodou jí to i tak udrží ,mě se hlavně líbí jak má větší prostor v pohybu,než při tom pásku s rukávky s decathlonu
@vevercicka nevim kolik mel kilo pred rokem, ale je pravda ze malej je hubenourek. Ale i od svagrove dcery maji jen ten pásek a stacilo jim to a ty jsou normalni postavy. Ale proste nekomu sednout nemusi, to je jasny 🙂





Syn skoro 3 roky nosí jen pásek, případně k tomu rukávky. Ty máme z Decathlonu. Starší skoro 6 má většinou jen něco do ruky. Destičku nebo tak a s tím blbne. Ale oni jsou vodomilové a do vody chodíme hodně