Moje skoro šestiletá,plave bez ničeho,ale záleží jak jsou na tom s plaváním, šestiletému,bych dala pěnový pás a tříletému pěnový pás+ pěnové rukávky nebo taky jenom pás,ono opravdu záleží jak jsou zdatní plavci
Našemu nejmladšímu (loni 3,5let) se nejvíc osvědčil tento pás a k němu rukávky na suchý zip (nenafukují se, jsou ze stejného materiálu jako pás).
@janinasvecova Teď jsme se vrátili z dovolené a syn (3 roky) používal tyto rukavky s kruhem. Měli jsme s sebou i ten stejný pás viz. výše a i vestu a stejne používal jen rukavky s kruhem. V tom pásu nechtěl být a vestu měl na sobě chvíli.
@nijij úplný začátečník
@kristynkal naší malou tahle kombinace nad vodou neudržela. Nevím, jestli to bylo kilama...ale prodala jsem dal, byla jsem zklamana. Naše holka, 4 roky, ma ted rukavky z Decathlonu. Nekdy i kruh z Decathlonu.
@janinasvecova řešila bych pásek a rukávy z decatlonu, postupně můžeš pásek sundat a budou v rukavkach...
Ten.penovy pásek s dilkama bych pro začátečníka asi nedávala nebo ne pro to menší dítko, tak stejně jako rozhodně nedávej obyčejný kruh.
@vevercicka tak já mám dvou a půl letou a když má na kurzu plavání ten pěnový pásek a pěnová kolečka na rukách nad vodou jí to udrží,ale stejně musí i víc makat,nemůže jenom ležet na vodě a nic nedělat,i když je někdy líná a kopat se jí nechce,tak nad vodou jí to i tak udrží ,mě se hlavně líbí jak má větší prostor v pohybu,než při tom pásku s rukávky s decathlonu
@vevercicka nevim kolik mel kilo pred rokem, ale je pravda ze malej je hubenourek. Ale i od svagrove dcery maji jen ten pásek a stacilo jim to a ty jsou normalni postavy. Ale proste nekomu sednout nemusi, to je jasny 🙂





Syn skoro 3 roky nosí jen pásek, případně k tomu rukávky. Ty máme z Decathlonu. Starší skoro 6 má většinou jen něco do ruky. Destičku nebo tak a s tím blbne. Ale oni jsou vodomilové a do vody chodíme hodně