icon

Holky prosím typ na praci vložky do podprsenky? ♥️

avatar

Kupovala jsem na breberky.cz ale daji se sehnat temer v kazdem eshopu s latkovymi plenkami (plenkomanie.cz,ekodecko.cz)

7. čer 2020
avatar

Já třeba mám tyto vlastní výroba

7. čer 2020
avatar

Já měla bambusové z Aliesxpressu a byla jsem spokojená 🙂 pro druhé určitě budu shánět ty samé

7. čer 2020
avatar
7. čer 2020
avatar

Mám z lékárny od aventu a super.

7. čer 2020
avatar

Majab mají trojuhelníkový tvar, což každému vyhovovat nemusí, ale já je měla nejraději. Pak záleží, jestli chcete s pulem nebo ne. Já měla vždycky s pulem, mlíko mi teklo proudem od druhého trimestru

7. čer 2020