Holky prosím typ na praci vložky do podprsenky? ♥️
Já třeba mám tyto vlastní výroba
7. čer 2020
Já měla bambusové z Aliesxpressu a byla jsem spokojená 🙂 pro druhé určitě budu shánět ty samé
7. čer 2020
Avent
7. čer 2020
Mám z lékárny od aventu a super.
7. čer 2020
Majab mají trojuhelníkový tvar, což každému vyhovovat nemusí, ale já je měla nejraději. Pak záleží, jestli chcete s pulem nebo ne. Já měla vždycky s pulem, mlíko mi teklo proudem od druhého trimestru
7. čer 2020

Kupovala jsem na breberky.cz ale daji se sehnat temer v kazdem eshopu s latkovymi plenkami (plenkomanie.cz,ekodecko.cz)