icon

Prosím, máte někdo zkušenosti? Přemýšlím pro syna k 3. narozeninám 🙂
Předem děkuji 🌷

avatar
20. srp 2020
avatar

blbe se s nim manipuluje, zataceni tim volantem je takovy kostrbaty, znova bych nekoupila

20. srp 2020
avatar

Minulý rok jsme ho koupili, nemá volat ale takové ukazovátko. Nezatáčí spatne, ale znovu bych nekupovala.

21. srp 2020
avatar

My jsme meli, Maxim ho dostal tenkrat k Vánocům to mu byly 2 a já byla spokojená. Zatacelo úplně v.pohode, velkej dosah nemá, ale pro ty prcky to podle mě stačí. A na víc auto pořád máme a je to skoro 5 let. Za mě ano.

21. srp 2020
avatar

Jede jen rovne a zpet a ma malinky dosah, takze se maly porad vztekal. Auto pouzival jako obyc a podle toho take dopadlo.

21. srp 2020
avatar

@leniczka23 takže pro triletaka ideál? 🙂
Já nejsem náročná a moc děkuji za info vaši zkušenosti. 🙂)

21. srp 2020
avatar

Máme cca 3roky a super, normálně zatáčí, hlavně vydrží nárazy, pády, volant vypadal kapku jinak, ale předpokládám, že jde o stejný model.

21. srp 2020
avatar

@janinasvecova jo pro takhle malý děti ideál. A taky normalne zatacelo a vše ok. Není zač.

22. srp 2020