blbe se s nim manipuluje, zataceni tim volantem je takovy kostrbaty, znova bych nekoupila
Minulý rok jsme ho koupili, nemá volat ale takové ukazovátko. Nezatáčí spatne, ale znovu bych nekupovala.
My jsme meli, Maxim ho dostal tenkrat k Vánocům to mu byly 2 a já byla spokojená. Zatacelo úplně v.pohode, velkej dosah nemá, ale pro ty prcky to podle mě stačí. A na víc auto pořád máme a je to skoro 5 let. Za mě ano.
Jede jen rovne a zpet a ma malinky dosah, takze se maly porad vztekal. Auto pouzival jako obyc a podle toho take dopadlo.
@leniczka23 takže pro triletaka ideál? 🙂
Já nejsem náročná a moc děkuji za info vaši zkušenosti. 🙂)
Máme cca 3roky a super, normálně zatáčí, hlavně vydrží nárazy, pády, volant vypadal kapku jinak, ale předpokládám, že jde o stejný model.
@janinasvecova jo pro takhle malý děti ideál. A taky normalne zatacelo a vše ok. Není zač.

📌