icon

Já v zoo když mi bylo 5 let a Neli 4.5 roku

avatar

Jee, zoo Ústí nad Labem - krásné fotky 👍🏻

13. kvě 2021
avatar

@kolka357 ano, děkuji

13. kvě 2021
avatar

Ja mam fotku u slonů v roce s maminkou a pak ma maminka s našimi dětmi (vnoucaty) 😊

13. kvě 2021
avatar

Ach, naše zoo 🙂 o Delhi, živého slona, se stará můj brácha 🙂

13. kvě 2021
avatar

Ústecká zoo. Já si pamatuju, že jako malá jsem se nemohla vysápat na slona jako brácha a byla jsem naštvaná, že se mám fotit na nosorožcovi 😁

13. kvě 2021
avatar

@janinka0809 To je husty, v roce 98 jsem chodila do osme tridy 😂 Jsem stara rasple 🤦😉

13. kvě 2021
avatar

Ústecká zoo, moje srdcovka. Milovala jsem ty klouzacky

13. kvě 2021
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný