icon

Před a po líčení na focení

avatar

Krásná! Čím se líčíš?

14. dub 2021
avatar

To bych chtěla umět taky takové proměny 😉

14. dub 2021
avatar

Tak to se fakt povedlo, moc krásný.

14. dub 2021
avatar

Nádhera 😍
A obočí máš moc hezké i neupravené 😉

14. dub 2021
avatar

Krásná 🙂 U mě je vždy obrovský rozdíl nalíčená/nenalíčená - nenalíčenou fotku bych sem ani nikdy nezveřejnila, protože by se mě lekli 😀 To se totiž lekám i já sebe sama.

14. dub 2021
avatar

Nádhera 👍😀

14. dub 2021
avatar

krása, taky chci😂👍

14. dub 2021
avatar

To je 👍

14. dub 2021
avatar

@maciceksta já nevím co bylo použito od vizážistky ale sama používám Mary Kay.

@novamamina dekuju
@verulin1 dekuju konečně mám svoje akorát. Kdyby si mě viděla ve 20 to nechceš
@ninive211 no taky nejsem nadšená ale jinak by tam ta Proměna nebyla vidět. A dekuju
@phn dekuju
@prodejto dekuju

14. dub 2021
avatar

@lenakal dekuju

14. dub 2021
avatar
14. dub 2021
avatar

@janinka0809 Myslíš tenké čárečky? 😁

14. dub 2021
avatar

@verulin1 jo. Nebo žádné taky

14. dub 2021
avatar

@janinka0809 jsi krásná.na obou fotkách

15. dub 2021
avatar

@bessinka dekuju jsi hodná

15. dub 2021