icon

Maminky maly se mi totalne zabetonoval a nejde mu kakat pláče a ja bych mu chtela pomoct. Prosim o rady co nam pomůže??? Svestkova stavicka?

avatar

Most,hruskova stava,presnidavka (hruskova)svestkova stava

15. zář 2017
avatar

svestkova stava urcite ano, a pokud uz je na prikrmeh klidne rozvar cerstve svestky 😉

15. zář 2017
avatar

V krajním případě i rektální rourku.
Pokud ma takové problémy ,asi bych u 5 mesicniho s prikrmy ještě vyckala.. za 14 dni, měsíc muže být jeho zažívací ústrojí zase o kus dal😊

15. zář 2017
avatar

Laktulosa

15. zář 2017
avatar

Doporuji Easylax..výborná věc..

15. zář 2017