Krásné sobotní ráno Koníkovky moje,
včera jsem se u Apolináře málem počůrala smíchy a musím se o ten vtipný zážitek podělit 😀
Běžim po schodech z lékařáku na operační sál a cestou potkávám rodinku - maminka s bříškem, tatínek a chlapeček - tak 5 let. A chlapeček se ptá tatínka mezitím co maminka evidentně prodýchává kontrakci: ,,Tatínku a co tady teď budou dělat s maminkou?´´ a tatínek odpoví: ,, Martínku, tady teď maminka půjde na porodní box a pak už budeš mít tu sestřičku...´´
Chlapeček se rozbrečí a mezi vzlyky říká tatínkovi: ,, Tatínku, tatínku já ale nechci, aby do maminky někdo boxoval...´´
👍👏😀😀😀
Těžko říct, jestli to boxovaní by nebylo méně bolestive než ten porod🙂 a klukovi to pálí! Btw, chodilas na 1.lf? Já jo a promovala jsem 2012... nejsme spolužácky?
uf nevím jestli bych vykládala 5 klukovi že jde na porodní box, asi bych řekla že jde za panem doktorem🙂
Bobek maly 😀 take trauma mu tatka zpusobil
Je včera se mi u Apolináře narodila neterinka Emicka😀 Nerodila jste mou sestru? Okolo 19:00? Moc si to tam sestra chválí 😉
To bude něco jako když byl známý se ženou před porodem na exkurzi v porodnici a ukazovali, že "tady děláme řezy".. tak prej hned premejslel o zakuskach 😀
to je dobry!!! 😂

Kouzelný... Nás by to nenapadlo.