icon

Ahoj Maminky, máte některá v albu foto z UTZ 11.týdne těhotenství? Pokud ano a fotku bych mohla použít do naší knihovničky, prosím, pošlete mi do komentářů na fotku odkaz. Děkuji za sdílení zprávy 🙂 J.

avatar

Mám 12+2.. asi už moc, že? 🙂

6. srp 2013
avatar

@indy2 Ahoj, můžeš i tento týden - použiji to v dalším týdnu 🙂
@cmacuba Děkuji! 😉 jsi zlatá!

6. srp 2013
avatar

@jennyska Tak se omlouvám, k dispozici mám momentálně 20. týden, pokud by se ti to hodilo.. ten 12+2 mám v jiném formátu - pokusím se přijít na to, jak ho hodit do .jpg 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/indy2/album/...

6. srp 2013