Ahoj, zítra od 8 - 10.00 hod. budou stránky www.modrykonik.cz z technických důvodů mimo provoz.
Děkujeme za pochopení a přeji Vám hezký den! 🙂 J.
nééééééééééééééééééééééééééé 😢 😀 no jen aby to nebylo zase na celej den! 😉
26. únor 2013
aspon toho doma více stihnu .-D
26. únor 2013
hihi aby to zas nebylo na celej den, když už jsem nemocná
26. únor 2013
no to nepřežiju 😅 😀
26. únor 2013
No snad to nějak my závislačky přežijeme😀😉