icon

Ahoj, zítra od 8 - 10.00 hod. budou stránky www.modrykonik.cz z technických důvodů mimo provoz.

Děkujeme za pochopení a přeji Vám hezký den! 🙂 J.

avatar

No snad to nějak my závislačky přežijeme😀😉

26. únor 2013
avatar

nééééééééééééééééééééééééééé 😢 😀 no jen aby to nebylo zase na celej den! 😉

26. únor 2013
avatar

aspon toho doma více stihnu .-D

26. únor 2013
avatar

hihi aby to zas nebylo na celej den, když už jsem nemocná

26. únor 2013
avatar

no to nepřežiju 😅 😀

26. únor 2013