icon

Maminky, jaké značky jednorázových plenek znáte? Můžete mi je, prosím, vypsat tady do komentářů? Právě tvořím na toto téma Wiki stránku 🙂 Děkuji Vám za pomoc a like u zprávy na rošíření. Janča

avatar

pampers a nebo tescové ty zelené 🙂

24. črc 2013
avatar

německé vibelle🙂

24. črc 2013
avatar

dm, tesco, pampers, huggies,

24. črc 2013
avatar

hellen harper, bella happy, pampers new baby, active baby, sllep &play, premium care; huggies, babylove, toujours

24. črc 2013
avatar

happy, pampers, babylove(DM) babydrem (rosman) tesco zelené , kaufland, toujours (lidl) huggies,

24. črc 2013
avatar

babydream (Rossmann)

24. črc 2013
avatar
24. črc 2013
avatar

moltex

24. črc 2013
avatar

atittude

24. črc 2013
avatar

GroVia BioDiaper

24. črc 2013
avatar

Beaming Baby

24. črc 2013
avatar

euro shoper

24. črc 2013
avatar

Magics
Pro ty, co chtějí podporovat výrobu v ČR.
Vyrobeny v ČR – nový nejmodernější závod v Hrádku nad Nisou
http://www.mall.cz/plenky-magics/

24. črc 2013
avatar

Babylove a Pampers Premium Care

24. črc 2013
avatar

za nás mamia z německa

24. črc 2013
avatar

Na nošení přes den Babydream z Rossmanna, jsou krášě měkoučké případnem z Německa plenky Mamia (Aldi)
Na noc Pampers Baby Dry (německé zelené)
Příležitostně ještě Pampers Active Fit (německé fialové), (Jenom, pokud se seženou v akci, nejsou o tolik lepší, než ty od Rossmanna, jen dražší)
V menších velikostech 1 a 2 jsme rádi používali Babylove od DM, vyhovovali nám, že jsou tlustější (prima na kyčle) ale ve větších velikistech je už tloušťka spíše na obtíž, navíc se vyrábějí v Polsku ;(

24. črc 2013
avatar

za mě plenky Dáda 🙂 jsou super,kam se hrabou nějaké Pampers 🙂

24. črc 2013
avatar

Za mě Mon peri.Pampers už není to co dřív.

25. črc 2013